Ostatnio, gdy był u Wojewódzkiego, postanowił wspomnieć swoje poprzednie żony, co rozzłościło jedną z nich.

Jego książka Tomasz Lis na żywo jest pełna faktów z życia kontrowersyjnego dziennikarza.

Ponadto wszyscy rozumieją, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jego stan jest w ciągłym oczekiwaniu na coś ze strony choroby.

W wywiadzie Tomasz Lis powiedział również, że w czasie swojego pierwszego małżeństwa często jadał w stołówkach. To rozzłościło Kingę Rusin, która przez jakiś czas milczała.

Mimo to Lis nie zaprzestał swoich wybryków i w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że "był mężem dwóch fascynujących kobiet".

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Dziennikarze intensywnie dopytują mnie o komentarz do ostatnich, przymilnych wypowiedzi mojego byłego męża, w czasie jego autopromocyjnych wywiadów. Po tym, co przez wiele lat również po rozwodzie, robił, nie chcę, żeby cokolwiek w moim kontekście mówił — napisała na Instastory.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Chylińska opuszcza Polskę. Fani zauważyli zmiany w jej wyglądzie i zareagowali."Czadowa fryzura"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Policjant, który doprowadził do uniewinnienia Tomasza Komendy opowiedział o obecnej sytuacji z byłym więźniem. "To było szczere"