Sportowiec często brał udział w różnych wydarzeniach, czym zaskakiwał swoich fanów. Niektóre z nich dopiero teraz stają się znane.

Fani Adama Małysza uznali, że jego klasa jest dość ciekawa.

Wiadomo, że osoba utalentowana jest utalentowana we wszystkim. I nie jest to stwierdzenie przesadzone.

Przeglądając stare zdjęcia natrafiłem na pamiątkę z super projektu 😅🎨 Podczas MŚ w Seefeld, w 2019 roku zostałem zaproszony na performance współorganizowany przez Stephana Pirkera, austriackiego artystę, którego specjalizacją są obrazy malowane nartami w locie 👏 Najpierw pomalowałem narty, a następnie zostałem podwieszony na linach, by stworzyć swoje arcydzieło 😎 Co sądzicie o tego typu projektach? 🤔

Popularne wiadomości teraz

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski na zdjęciu z Adrianą Kalską. Fani poczuli nadzieję. "Pasujecie do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Policjant, który doprowadził do uniewinnienia Tomasza Komendy opowiedział o obecnej sytuacji z byłym więźniem. "To było szczere"