Michał Wiśniewski ma liczną rodzinę i jest z niej dumny. Stał się prawdziwym szczęśliwym ojcem wielu dzieci. Piosenkarz chętnie opowiada o życiu, sukcesach i osiągnięciach swoich dzieci.

U mnie chrzczone były, a potem poszły do komunii tylko dzieci z Mandaryną, czyli Xavier i Fabienne. Ja w pewnym momencie podjąłem decyzję o zmianie i dziś jestem protestantem – przekazał Michał w rozmowie z Faktem.

Córki, które miał z Anią Świątczak, nie przyjęły sakramentu.

Obie chodziły do chrześcijańskiej szkoły i są wychowane w wierze chrześcijańskiej, ale same będą decydowały, który kościół pozwoli im na rozwijanie tej wiary w sobie. Falko podobnie, też nie był chrzczony. Chodzi przecież o to, by chrzest przyjąć świadomie, Jezus jest tego najlepszym przykładem – wyjaśnił tabloidowi.

Michał Wiśniewski również dba o każdego z nich i zaopiekował się dziećmi.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Każdy przy zdrowych zmysłach, kto nie chce, żeby rodzina wzięła się za kłaki, spisuje testament. Generalnie to jest bardzo prosta sprawa – musisz spisać testament. Musisz zabezpieczyć rodzinę, najlepiej przez testament. Spisałem swój tak jak każdy – zaczął.

Radzi też innym, by robili to samo, ale nie zmusza ich do tego:

A jak nie każdy, to rzućcie się na tych notariuszy, żeby nie było później szarpania się za włosy, żebyście mieli ciszę i spokój wtedy, kiedy będzie najbardziej potrzeba. Bo to wszystko inaczej wymyka się spod kontroli. A jak nie wierzycie, to popatrzcie, bo tych przykładów jest cała masa.

Dla Michała Wiśniewskiego recepta na szczęście i rodzicielstwo jest prosta:

Tak wychowałem moje dzieci, że niczego specjalnie ode mnie nie oczekują.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski na zdjęciu z Adrianą Kalską. Fani poczuli nadzieję. "Pasujecie do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Policjant, który doprowadził do uniewinnienia Tomasza Komendy opowiedział o obecnej sytuacji z byłym więźniem. "To było szczere"