Michał Wiśniewski ma liczną rodzinę i jest z niej dumny. Stał się prawdziwym szczęśliwym ojcem wielu dzieci. Piosenkarz chętnie opowiada o życiu, sukcesach i osiągnięciach swoich dzieci.

U mnie chrzczone były, a potem poszły do komunii tylko dzieci z Mandaryną, czyli Xavier i Fabienne. Ja w pewnym momencie podjąłem decyzję o zmianie i dziś jestem protestantem – przekazał Michał w rozmowie z Faktem.

Córki, które miał z Anią Świątczak, nie przyjęły sakramentu.

Obie chodziły do chrześcijańskiej szkoły i są wychowane w wierze chrześcijańskiej, ale same będą decydowały, który kościół pozwoli im na rozwijanie tej wiary w sobie. Falko podobnie, też nie był chrzczony. Chodzi przecież o to, by chrzest przyjąć świadomie, Jezus jest tego najlepszym przykładem – wyjaśnił tabloidowi.

Michał Wiśniewski również dba o każdego z nich i zaopiekował się dziećmi.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Każdy przy zdrowych zmysłach, kto nie chce, żeby rodzina wzięła się za kłaki, spisuje testament. Generalnie to jest bardzo prosta sprawa – musisz spisać testament. Musisz zabezpieczyć rodzinę, najlepiej przez testament. Spisałem swój tak jak każdy – zaczął.

Radzi też innym, by robili to samo, ale nie zmusza ich do tego:

A jak nie każdy, to rzućcie się na tych notariuszy, żeby nie było później szarpania się za włosy, żebyście mieli ciszę i spokój wtedy, kiedy będzie najbardziej potrzeba. Bo to wszystko inaczej wymyka się spod kontroli. A jak nie wierzycie, to popatrzcie, bo tych przykładów jest cała masa.

Dla Michała Wiśniewskiego recepta na szczęście i rodzicielstwo jest prosta:

Tak wychowałem moje dzieci, że niczego specjalnie ode mnie nie oczekują.

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski na zdjęciu z Adrianą Kalską. Fani poczuli nadzieję. "Pasujecie do siebie"

Może zainteresuje Cię to: Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Przypominamy o: Policjant, który doprowadził do uniewinnienia Tomasza Komendy opowiedział o obecnej sytuacji z byłym więźniem. "To było szczere"