Tym razem na jego Instagramie pojawiły się urocze kadry z rodzinnego życia, na których można zobaczyć, jak razem ze swoim synem ubrali się jak bliźniacy.

Tancerz związał się z Dominiką, która ma już córkę Natalię z poprzedniego związku, jednak to nie przeszkadza im w spędzaniu wspólnego czasu z dziećmi.

Na zdjęciach, które opublikował, można zobaczyć również Dominikę z ich córkami oraz całą rodzinę w czasie wakacyjnej wycieczki.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się w ubiegłym roku, dzieląc się opieką nad dziećmi: Adamem i Heleną.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział rozmówca Rewii. – Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu – podsumował informator.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Mimo to tancerz zawsze dbał o to, by dzieci spędzały czas ze swoją matką, a Kasia z kolei akceptuje nową partnerkę Marciną i wspiera ich w relacjach z dziećmi.

Jak podaje informator, Kasia chciałaby zaprzyjaźnić się z Dominiką, by uniknąć niedomówień i konfliktów. W końcu najważniejsze jest dobro dzieci, a obie kobiety zdają sobie z tego sprawę.

Zdjęcia opublikowane przez Marcina Hakiela na Instagramie spotkały się z dużym zainteresowaniem fanów, którzy skomentowali je pozytywnie i wyrazili swoje podziwienie dla tancerza i jego pięknej rodziny.

Pisaliśmy również o: Łzy i emocje u Cichopek i Hakiela! Jakie tajemnice wyszły na jaw podczas ich rozmowy

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość o Dawidzie Kubackim! Fanów zaskoczył długo oczekiwany przełom

Przypominamy o: Krzysztof Cugowski powiększa swój majątek, mimo niskiej emerytury. Ile zarabia