Tym razem na jego Instagramie pojawiły się urocze kadry z rodzinnego życia, na których można zobaczyć, jak razem ze swoim synem ubrali się jak bliźniacy.

Tancerz związał się z Dominiką, która ma już córkę Natalię z poprzedniego związku, jednak to nie przeszkadza im w spędzaniu wspólnego czasu z dziećmi.

Na zdjęciach, które opublikował, można zobaczyć również Dominikę z ich córkami oraz całą rodzinę w czasie wakacyjnej wycieczki.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się w ubiegłym roku, dzieląc się opieką nad dziećmi: Adamem i Heleną.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział rozmówca Rewii. – Kasia jest psychologiem, zna mechanizmy i wie, że to trudna sytuacja wymagająca czasu – podsumował informator.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Mimo to tancerz zawsze dbał o to, by dzieci spędzały czas ze swoją matką, a Kasia z kolei akceptuje nową partnerkę Marciną i wspiera ich w relacjach z dziećmi.

Jak podaje informator, Kasia chciałaby zaprzyjaźnić się z Dominiką, by uniknąć niedomówień i konfliktów. W końcu najważniejsze jest dobro dzieci, a obie kobiety zdają sobie z tego sprawę.

Zdjęcia opublikowane przez Marcina Hakiela na Instagramie spotkały się z dużym zainteresowaniem fanów, którzy skomentowali je pozytywnie i wyrazili swoje podziwienie dla tancerza i jego pięknej rodziny.

Pisaliśmy również o: Łzy i emocje u Cichopek i Hakiela! Jakie tajemnice wyszły na jaw podczas ich rozmowy

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość o Dawidzie Kubackim! Fanów zaskoczył długo oczekiwany przełom

Przypominamy o: Krzysztof Cugowski powiększa swój majątek, mimo niskiej emerytury. Ile zarabia