Młoda aktorka jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego i jest mamą małego chłopca, który wniósł radość do ich życia.

Od razu było wiadomo, że para nie ujawni imienia ani twarzy swojego synka. Oczywiście są gwiazdy, które z jakiegoś powodu nie chcą pokazywać twarzy swojego potomstwa, a my szanujemy to prawo do prywatności. Jednak są też takie, które dzielą się radością macierzyństwa od pierwszych dni życia.

Co nie mniej ciekawe, synek aktorki ma już za sobą chrzest, 7 maja został ochrzczony. Dla rodziny było to prawdziwe święto i okazja do spotkania się w bliskim rodzinnym gronie.

O tym, jak ważna jest więź z dziadkami i wnukami, mówiła też ostatnio Dominika Gwit.

"Zależy mi bardzo, żeby nasz Synek jak najwięcej przebywał z dziadkami. W związku z tym, że jedni na Zagłębiu, a drudzy na Pomorzu, sytuacja jest nieco utrudniona, ale jakoś dajemy radę! Więc cały czas tylko przepakowuję torbę Maluszka, uzupełniam, co trzeba i w drogę!" - przekazała Gwit w swojej relacji na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Pisaliśmy również o: Izabela Janachowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"? Gwiazda potwierdza: "To dla mnie wielki zaszczyt"

Może zainteresuje Cię to: Matka 8-letniego Kamila z Częstochowy walczy o sprawiedliwość. Jej apel do sądu poruszył serca wielu ludzi

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu