Po wielu próbach i błędach, wydaje się, że w końcu znalazła swoją pasję - gotowanie.

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowe przepisy, które zdobywają coraz większe zainteresowanie fanów.

Ostatnio Justyna postanowiła zaskoczyć swojego ukochanego, który musiał po prostu "odpłynąć z zachwytu".

Dla swojego partnera zrobiła coś wyjątkowego już z samego rana - przygotowała pyszne śniadanie, które zapewne zachwyciłoby każdego smakosza. Nie tylko smak potraw, ale i sam wygląd serwowanego posiłku był na najwyższym poziomie.

"Niedziela…baaaaardzo wczesne śniadanko dla mojego ❤️ przed pracą. Kto dziś wstawał o 4:30 tak jak my" - napisała na portalu społecznościowym celebrytka, starając się aktywizować odbiorców swojego wpisu.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Fani Justyny zaczynają spekulować o jej nowym związku, ale na razie wszystko jest owiane tajemnicą. Samo zachowanie kobiety w sieci budzi dodatkowe zainteresowanie, a jej pasja do gotowania sprawia, że wielu z jej obserwatorów wyczekuje na kolejne ciekawe przepisy i kulinarne inspiracje.

"Wow... co za smakowitości" - napisała jedna z nich. "Takie śniadanie to ja też chcę. Pozdrawiam życzę miłego dnia" - dodała kolejna. Nie brakowało również opinii opartych na emotikonach - przede wszystkim tych przedstawiających oklaski.

Mimo wielu przeciwności, Justyna Żyła wydaje się być na dobrej drodze do znalezienia swojego szczęścia i realizacji swoich marzeń. A kto wie, może w przyszłości stanie się nie tylko znaną kucharką, ale również inspirującą dla innych kobiet, które chcą znaleźć swoje miejsce w życiu po rozwodzie.

Pisaliśmy również o: Skandal w domu Wałęsów. Tajemnice i intrygi za zamkniętymi drzwiami

Może zainteresuje Cię to: Odszedł gwiazdor "Klanu". Spływają kondolencje z całej Polski

Przypominamy o:8-letni Kamilek już nie żyje, a jego matka spodziewa się kolejnego dziecka. Co z przyszłością rodziny