Po wielu próbach i błędach, wydaje się, że w końcu znalazła swoją pasję - gotowanie.

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiają się coraz to nowe przepisy, które zdobywają coraz większe zainteresowanie fanów.

Ostatnio Justyna postanowiła zaskoczyć swojego ukochanego, który musiał po prostu "odpłynąć z zachwytu".

Dla swojego partnera zrobiła coś wyjątkowego już z samego rana - przygotowała pyszne śniadanie, które zapewne zachwyciłoby każdego smakosza. Nie tylko smak potraw, ale i sam wygląd serwowanego posiłku był na najwyższym poziomie.

"Niedziela…baaaaardzo wczesne śniadanko dla mojego ❤️ przed pracą. Kto dziś wstawał o 4:30 tak jak my" - napisała na portalu społecznościowym celebrytka, starając się aktywizować odbiorców swojego wpisu.

Popularne wiadomości teraz

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Fani Justyny zaczynają spekulować o jej nowym związku, ale na razie wszystko jest owiane tajemnicą. Samo zachowanie kobiety w sieci budzi dodatkowe zainteresowanie, a jej pasja do gotowania sprawia, że wielu z jej obserwatorów wyczekuje na kolejne ciekawe przepisy i kulinarne inspiracje.

"Wow... co za smakowitości" - napisała jedna z nich. "Takie śniadanie to ja też chcę. Pozdrawiam życzę miłego dnia" - dodała kolejna. Nie brakowało również opinii opartych na emotikonach - przede wszystkim tych przedstawiających oklaski.

Mimo wielu przeciwności, Justyna Żyła wydaje się być na dobrej drodze do znalezienia swojego szczęścia i realizacji swoich marzeń. A kto wie, może w przyszłości stanie się nie tylko znaną kucharką, ale również inspirującą dla innych kobiet, które chcą znaleźć swoje miejsce w życiu po rozwodzie.

Pisaliśmy również o: Skandal w domu Wałęsów. Tajemnice i intrygi za zamkniętymi drzwiami

Może zainteresuje Cię to: Odszedł gwiazdor "Klanu". Spływają kondolencje z całej Polski

Przypominamy o:8-letni Kamilek już nie żyje, a jego matka spodziewa się kolejnego dziecka. Co z przyszłością rodziny