Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że droga do Jasła, gdzie odbywały się jej maturalne egzaminy, była pełna niespodzianek. Czy to zagrażało jej zdaniu matury? Fani nie mogli doczekać się informacji na ten temat.

W tym roku wiele znanych osobistości przystępuje do matury, a Roksana Węgiel dołączyła do tego grona. Wszyscy byli ciekawi, jak utalentowana wokalistka poradzi sobie na egzaminie dojrzałości.

Roksana aktywnie dzieliła się swoimi przygotowaniami do matury, nie tylko opowiadając o korepetycjach z matematyki i innych przedmiotów, ale także koncentrując się na planowaniu nowej trasy koncertowej.

Na początku maja media szeroko omawiały stroje maturalne Roksany Węgiel, które wywołały ogromne poruszenie w sieci. Młoda artystka podzieliła się, że już zaliczyła wszystkie egzaminy pisemne. Jednak przed nią jeszcze czekała matura z polskiego, a w drodze do rodzinnego Jasła spotkała ją stresująca przygoda.

"Jutro mam maturę z polskiego! Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła na nią" - powiedziała z uśmiechem.

Popularne wiadomości teraz

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

„Przez długi czas znosiłam obojętność męża, a kiedy otrzymałam od niego uwagę, byłam rozczarowana: nie jestem pewna, czy to była miłość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Co się wydarzyło?

W miniony weekend Roksana Węgiel, wraz ze swoim partnerem Kevinem Mglejem, udała się do Bełchatowa, gdzie wzięła udział w plenerowym koncercie. Wszystko szło zgodnie z planem, ale problemy pojawiły się w drodze powrotnej, gdy samochód odmówił posłuszeństwa.

Na szczęście Kevin Mglej szybko poradził sobie z problemem samochodu, a Roksana Węgiel bezpiecznie dotarła do domu, gdzie miała jeszcze kilka godzin snu przed kolejnym maturalnym wyzwaniem.

"Kocham życie. Kevin w trybie mechanika on" - napisała gwiazda.

Następnie uspokoiła zaniepokojonych fanów:

"Aktualizacja sytuacji: Udało się! Jedziemy!" - podsumowała.

Trzymamy kciuki za dzisiejszą maturę Roxie!

Mimo trudności na drodze, Roksana Węgiel nie dała się pokonać i zdążyła na swój egzamin dojrzałości.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski ujawnia tajemnicę walki ze stresem. Aż grzech nie skorzystać

Może zainteresuje Cię to: Rafał Brzozowski potwierdza plotki o romansie. Kto jest jego nową partnerką

Przypominamy o: Poruszające słowa ojca Kamilka, który walczy o drugiego syna. "Fabianek płacze, gdy wychodzę"