Etiennette Wiśniewska, jedno z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego, znanego polskiego artysty estradowego, niedawno postanowiła odświeżyć swój wygląd. Na swoim koncie na Instagramie, które śledzi prawie 40 tysięcy osób, opublikowała serię zdjęć, na których możemy zobaczyć jej najnowszą metamorfozę.

Młoda artystka tym razem zdecydowała się na dwukolorowe włosy, które z pewnością przyciągają uwagę.

Etiennette, której talent wokalny wyróżnia się wśród rodzeństwa, już wcześniej nagrała razem z ojcem piosenkę pt. "JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką". Jej występy i działalność artystyczna nie są jednak jedynymi powodami, dla których przyciąga uwagę mediów i publiczności.

Nastolatka prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się swoimi zdjęciami i relacjami z życia codziennego.

Ostatnio zamieściła serię fotografii, na których możemy zobaczyć, jak czule całuje swoją przyjaciółkę, co wywołało sporo kontrowersji. Etiennette często eksperymentuje ze swoim wyglądem i nie boi się zmian. Tym razem postanowiła zmienić kolor włosów na dwukolorowy, prezentując się w nowej odsłonie u boku swojej przyjaciółki.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Michał Wiśniewski, ojciec Etiennette, jest niezmiernie dumny ze swojego potomstwa i zawsze wspiera swoje dzieci w ich wyborach życiowych. Daje im wolność do rozwijania swoich talentów i pasji. Dzięki temu Etiennette może śmiało eksperymentować i odkrywać własną artystyczną duszę.

Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki – mówił w rozmowie z dziennikarzami Faktu – Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne.

Nowa fryzura nastolatki wywołała spore zainteresowanie w mediach społecznościowych, gdzie ludzie komentują i podziwiają jej odwagę i kreatywność. Etiennette nie boi się być sobą i wyrażać siebie poprzez swoje wizerunki i sztukę.

Niezależnie od kontrowersji, które mogą pojawić się wokół Etiennette, ważne jest, że jej ojciec wspiera ją w jej pasjach i jest dumny z jej osiągnięć. Młoda artystka ma przed sobą wiele możliwości i potencjał.

Pisaliśmy również o: Wielkie uznanie dla Agnieszki Chylińskiej w programie "Dzień Dobry TVN". Gratulacje z całej Polski płyną do artystki. "Czyżby kolejna ciąża"

Może zainteresuje Cię to: Wzruszające spotkanie Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego na komunii córki. Co jedno spostrzeżenie ujawnia o ich relacjach

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w towarzystwie Kurzajewskiego i Dominiki na pierwszej komunii córki. Wspólne celebrowanie ważnego momentu