Każde z byłych małżonków nie było na święcie samo, a w towarzystwie swoich nowych ukochanych. Prasa bacznie im się przyglądała, by coś wyłapać.

Maciej Kurzajewski i Dominika dobrze dogadują się z dziećmi byłych małżonków.

Każda z gwiazd, podobnie jak goście, miała na sobie jasne kreacje, a wystarczy spojrzeć, jak cudownie prezentowała się bohaterka wydarzenia.

Wszystko zależy od nas, żeby mieć dobre relacje z osobami, z którymi jest się blisko, które nas otaczają. I to dotyczy nie tylko tych najbliższych, ale w ogóle funkcjonowania z ludźmi. Ja jestem człowiekiem uśmiechniętym, który lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać. Dla mnie to jest naturalne. Jeżeli w sposób naturalny, otwarty i dobry podchodzimy do tego, to naprawdę każdy jest w stanie zbudować dobrą relację – zdradził swój sekret Kurzajewski dla Jastrząb Post.

Tutaj można zobaczyć, jak przebiegała komunia Marcina Hakiela i córki Kasi Cichopek - Helenki. Paparazzi udało się uchwycić wiele żywych ujęć.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Pisaliśmy również o: Wielkie uznanie dla Agnieszki Chylińskiej w programie "Dzień Dobry TVN". Gratulacje z całej Polski płyną do artystki. "Czyżby kolejna ciąża"

Może zainteresuje Cię to: Wzruszające spotkanie Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego na komunii córki. Co jedno spostrzeżenie ujawnia o ich relacjach

Przypominamy o: Przyjaciel Krawczyka,Marian Lichtman, niezadowolony z traktowania jego miejsca spoczynku. "To nie jest miejsce na dyskotekę"