Marcin Hakiel i Kasia Cichopek są bardzo kochającymi rodzicami dla swoich potomków.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek są bardzo kochającymi rodzicami dla swoich potomków. Ich najstarszy syn Adam jest podobizną swojego taty.

Marcin Hakiel jest w związku z Dominiką, która również była obecna na komunii Helenki.

Na wydarzeniu obecny był również Maciej Kurzajewski, który towarzyszył Kasi Cichopek.

Pojawiły się nawet plotki, że tancerz zaproponował wspólne wyjście na kolację. Były to jednak tylko spekulacje.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin – napisał tabloid.

Marcin Hakiel zareagował natychmiast i błyskawicznie.

Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora – powiedział Twojemu Imperium.

Relacje na linii Kasia-Dominika również przechodzą przemianę.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział rozmówca Rewii.

Pisaliśmy również o: Wielkie uznanie dla Agnieszki Chylińskiej w programie "Dzień Dobry TVN". Gratulacje z całej Polski płyną do artystki. "Czyżby kolejna ciąża"

Może zainteresuje Cię to: Urocze chwile na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego: Falco pokazuje, jak przyjął małego Noela Cloe

Przypominamy o: Przyjaciel Krawczyka,Marian Lichtman, niezadowolony z traktowania jego miejsca spoczynku. "To nie jest miejsce na dyskotekę"