Para, która formalnie związała się w czerwcu 2022 roku, wcześniej powitała na świecie dwie urocze córeczki, Polę i Nelę. Teraz, wyczekiwane narodziny trzeciej księżniczki, wypełniły ich dom radością i szczęściem.

Małżonkowie postanowili podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami, opublikowując film i zdjęcia z rodzinnego przyjęcia Baby Shower na Instagramie.

It’s a… ? Stwierdziliśmy ze musimy się z Wami podzielić naszym szczęściem! Czekamy na trzecią księżniczkę. To był piękny dzień ! W najbliższym czasie będziemy dzielić się z Wami filmami i zdjęciami z tego pięknego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność wpadajcie również na instastories gdzie postaram się zrelacjonować nasze przepiękne Baby Shower – pochwalili się pod uroczym filmem z rodzinnego przyjęcia.

Sylwia udostępniła również ostatnie ciążowe zdjęcie, które sugerowało, że poród był już blisko. I faktycznie, następnego dnia Jan zelektryzował internet, ogłaszając, że Sylwia urodziła!

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

No to pora powitać na świecie nową kruszynę – napisał pod materiałem wideo, na którym pije szampana, oczywiście bezalkoholowego.

Jan podzielił się szczegółami narodzin, informując, że trzecia córka pary przyszła na świat we wtorek 30 maja o godzinie 6:23. Choć jeszcze nie poznaliśmy imienia małej księżniczki, Jan zdradził, że zaczyna się ono od litery "J".

Witamy na świecie J.

Cała redakcja Jastrząb Post składa serdeczne gratulacje nowym rodzicom i z niecierpliwością oczekuje na pierwsze zdjęcia malutkiej dziewczynki, która przyniesie jeszcze więcej radości do życia Sylwii i Jana.

Cieszmy się razem z tą utalentowaną parą i życzymy im mnóstwo miłości i szczęścia w tym nowym rozdziale rodzicielstwa!

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Może zainteresuje Cię to: Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Przypominamy o: Kinga Rusin odkrywa sekret wiecznej młodości swojej 80-letniej mamy. "Chciałabym wynagrodzić jej"