Kubisiowska Katarzyna, autorka książki "Kora. Się żyje. Biografia", odkrywa nieznane oblicze życia artystki. Jednym z najważniejszych wątków, które autorzy przedstawiają, jest romans Olgi Sipowicz z Ilanem Luftem, przedsiębiorcą jubilerskim. Ta skrywana tajemnica została ujawniona po latach i budzi kontrowersje.

Wokół życia Kory, która miała barwne życie zarówno zawodowe, jak i prywatne, zawsze krążyła aura tajemnicy. Biografia Katarzyny Kubisiowskiej rzuca światło na trudne i dramatyczne momenty z życia artystki. Kora, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy i molestowania, przeżyła również burzliwe związki, w tym m.in. z Ryszardem Terleckim i Markiem Jackowskim.

W ciąży z Sipowiczem była trzykrotnie (dwa razy poddała się aborcji). Dopiero pod koniec lat 80., po śmierci jego matki Lidii, która nienawidziła Kory, Kamil zaproponował piosenkarce wspólne życie - podawały media.

Jednak to romans z Kamilem Sipowiczem, który doprowadził do narodzin syna Szymona, był jednym z najbardziej skomplikowanych i burzliwych okresów w życiu Kory. Książka ujawnia, że Kora miała trzykrotnie być w ciąży z Sipowiczem, przeprowadzając nawet dwie aborcje. Dopiero po latach, po śmierci matki Kamila, para zdecydowała się na wspólne życie.

Jednak tajemniczy romans z Ilanem Luftem, który pojawił się w życiu Kory w 1990 roku, przyniósł nowe wyzwania dla ich związku. Kamila Sipowicza dręczyły podejrzenia o zdradę ukochanej, co wzbudziło w nim ogromny ból. Media donoszą, że Kamil nawet rozważał rozszerzone samobójstwo.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

Książka "Się żyje. Kora. Biografia" ujawnia fragmenty relacji Kory z Ilanem oraz jej zdrady wobec Kamila. Przeprowadzone wywiady i analiza związków artystki rzucają nowe światło na jej życie prywatne, a dramatyczne wyznanie Kamila Sipowicza o jego uczuciach i myślach samobójczych otwiera głębsze spojrzenie na trudności, jakie napotkał w ich związku.

Książka ta nie tylko odkrywa nieznane fakty z życia Kory, ale również rzuca nowe światło na jej trudne przeżycia i walkę z traumatycznymi doświadczeniami.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Może zainteresuje Cię to: Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Przypominamy o: Kinga Rusin odkrywa sekret wiecznej młodości swojej 80-letniej mamy. "Chciałabym wynagrodzić jej"