Po tym traumatycznym zdarzeniu starsza pani postanowiła zamieszkać z córką, która obecnie pełni rolę opiekunki.

W rozmowie z "Super Expressem" Dowbor podzieliła się informacjami na temat stanu zdrowia swojej mamy i opowiedziała o tym, jak obecnie się czuje.

Dowbor wyznała, że jej mama została dotknięta wypadkiem, w wyniku którego doznała licznych stłuczeń i kontuzji. Stan zdrowia 90-latki pogorszył się, jednak prezenterka zapewniła, że troszczy się o nią jak najlepiej potrafi.

Dla zapewnienia pełnej opieki zatrudniła nawet profesjonalną opiekunkę, która dba o starszą panią w czasie, gdy córka jest zajęta pracą.

W rozmowie z "Super Expressem" Katarzyna Dowbor opowiedziała również o niezwykłej siły i energii, jaką nadal posiada jej mama, pomimo wieku. Dowbor podkreśliła, że jeszcze rok temu 90-latka prowadziła traktorek i kosiła trawę, co jest niesamowitym osiągnięciem dla kobiety w tak podeszłym wieku.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Jednak nie tylko wypadki losowe przyniosły trudności w życiu Katarzyny Dowbor. Prezenterka musiała również zmierzyć się z utratą ukochanej pracy. W wyniku wprowadzonych przez Edwarda Miszczaka zmian w programie "Nasz nowy dom", Dowbor została pozbawiona roli prowadzącej, którą uwielbiała.

Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska, co spotkało się z niezadowoleniem fanów programu. Zmiana ta wywołała kontrowersje i rozżalenie wśród widzów, którzy nie byli przygotowani na takie odświeżenie formatu programu.

[quote author=""]Myślę, że gdybym teraz ją na tym traktorku posadziła, to też by dała radę! Ona jest ulubienicą internautów. Gdy czasem wrzucam mamę do sieci, jak ćwiczy, to zbiera więcej lajków ode mnie

Obecnie Katarzyna Dowbor stara się skupić na opiece nad swoją mamą i znalezieniu nowych możliwości zawodowych. Mimo trudności, prezenterka pozostaje pełna determinacji i nadziei na przyszłość.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Hanna Lis pokazuje, jak przygotowć gazpacho. Internauta sugeruje jej. "Lisowa do garów"