Dumny tata, pełen miłości, pozował razem z Noelem Cloe, a fani nie szczędzili słodkich komentarzy.

Michał Wiśniewski, znany głównie jako lider zespołu Ich Troje, może pochwalić się imponującą karierą muzyczną. Przez niemal trzy dekady jego zespół przyciąga tłumy fanów na koncerty, a popularność nie słabnie.

Jednak życie prywatne Wiśniewskiego również jest pełne intensywnych wydarzeń. Artysta ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, z Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak i Dominiką Tajner.

Jednak trzy lata temu poślubił Polę, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej. Choć początkowo para trzymała swój związek z dala od mediów, teraz chętnie się razem pokazują, nawet nagrywając programy na platformie YouTube.

Michał i Pola wychowują pokaźną gromadkę dzieci, z których każde ma czworo potomstwa z poprzednich związków. Dwa lata temu powitali na świecie synka Falco, a w maju tego roku Pola urodziła Noela Cloe.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Michał Wiśniewski, który jest obecnie ojcem po raz szósty, postanowił podzielić się pierwszym zdjęciem ze swoim nowym synkiem.

Wszystkim dzieciom co naj! Również tym dorosłym i jeszcze raz mamom i jeszcze raz i jeszcze raz… – napisał.

Chociaż Pola wcześniej prezentowała kilka ujęć z Noelem Cloe, Michał trzymał fanów w niecierpliwości. Dopiero z okazji Dnia Dziecka dumny tata opublikował fotografie z uśmiechniętym niemowlęciem.

Na pierwszy rzut oka widać, że Michał pęka z dumy. Niezwykła liczba dzieci w jego rodzinie jest przyczyną wielkiej radości i szczęścia.

Za sprawą swoich poprzednich związków Michał Wiśniewski ma już sześcioro dzieci: syna Xaviera Michała (20 lat), córkę Fabienne Marty (19 lat), córkę Etiennette Anny (16 lat), córkę Vivienne Vienny (14 lat), syna Falco Amadeusa (2 lata) oraz syna Noela Cloe, który przyszedł na świat 16 maja 2023 roku.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Przypominamy o: Hanna Lis pokazuje, jak przygotowć gazpacho. Internauta sugeruje jej. "Lisowa do garów"