Aktor rzadko eksponuje swoje prywatne życie, dlatego taka okazja wywołała wielkie poruszenie wśród obserwatorów.

Antek, który niedawno skończył 12 lat, okazuje się być prawdziwym szybkim roślinkiem. Mikołaj podzielił się z radością, że syn ma już 167 cm wzrostu i za chwilę przerośnie swojego sławnego ojca. To niesamowite, jak szybko dzieci dorastają!

Choć aktor rzadko publikuje zdjęcia Antka, wiadomo, że spędza z nim dużo czasu i utrzymuje fantastyczne relacje. Antek jest owocem związku Mikołaja z Martą Juras, choć ich związek nie przetrwał, obaj starają się dbać o dobro dziecka i dzielić opiekę nad nim.

W wywiadzie udzielonym dla Jastrząb Post, Mikołaj Roznerski wyznał, że zastanawia się nad przyszłością Antka. Czy chłopiec, tak jak jego rodzice, zwiąże się z aktorstwem i sceną? Aktor nie zdradził jeszcze swoich oczekiwań, ale podkreślił, że najważniejsze jest, aby Antek znalazł swoje powołanie i był szczęśliwy w wyborze swojej ścieżki życiowej.

Mój syn ma 11 lat, więc nie ma takich aspiracji. Jeżeli on sam będzie miał taki pomysł na swoje życie, to taki będzie miał pomysł. Nigdy nie będę wpływał na jego życie tak, żeby nie miał możliwości wyboru.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Na zdjęciu, które możecie zobaczyć w naszej galerii, widać, że Antek jest młodym człowiekiem pełnym energii i uroku. Jego rosnący wzrost świadczy o tym, że przyszłość przed nim jest obiecująca. Czyżby mieliśmy kolejną gwiazdę w polskim show-biznesie?

Mikołaj Roznerski udowadnia, że nie tylko wciela się w role na ekranie, ale również w pełni angażuje się w życie swojego syna. Cieszymy się, że możemy podziwiać ten piękny moment z ich rodzinnego życia i życzymy Antkowi dalszych sukcesów i spełnienia marzeń!

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Hanna Lis pokazuje, jak przygotowć gazpacho. Internauta sugeruje jej. "Lisowa do garów"