Swoimi wywiadami i komentarzami dotyczącymi kuluarów medialnego świata, prezenterka nieustannie przyciąga uwagę.

Nie ma wątpliwości, że jej słowa o wydarzeniach w gabinecie Edwarda Miszczaka odbijają się szerokim echem w mediach. Wkrótce pojawiły się pytania dotyczące jej przyszłości - co dalej?

Na to pytanie postanowił odpowiedzieć wróżbita Wojciech Glanc, któremu udało się zdobyć sporą popularność dzięki swoim trafnym przepowiedniom. Co mówią karty na temat przyszłości Katarzyny Dowbor? Czy czekają ją nowe sukcesy?

Katarzyna Dowbor przez wiele lat prowadziła program "Nasz nowy dom" z ogromnym zaangażowaniem. Po trzydziestoletniej karierze w TVP, jej zwolnienie zawsze wiązało się z korzystnymi skutkami.

Już po kilku tygodniach od utraty pracy w TVP, prezenterka powitała widzów przed kamerami konkurencyjnej stacji, nie tracąc uśmiechu na twarzy.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Czy tym razem będzie podobnie? Katarzyna Dowbor, pełna energii pomimo swoich 64 lat, czeka na nowe wyzwania z niecierpliwością i zapewnia, że nadal ma ogromną motywację do działania.

Pytanie brzmi, czy wkrótce otrzyma atrakcyjną propozycję od któregoś z nadawców telewizyjnych? Wróżbita Wojciech Glanc zdradził, co kryją przyszłe karty dla Katarzyny Dowbor.

Wojciech Glanc, znany ze swojego wizjonerskiego talentu, zanurzył się w głębokich meandrach przyszłości i odkrył, jakie czekają Katarzynę Dowbor perspektywy. Profeta, który w swoim dorobku ma m.in. trafne przepowiedzenie piątego rozwodu Michała Wiśniewskiego, przynosi dobre wieści dla Katarzyny Dowbor.

Według niego, prezenterka nie będzie miała czasu posmakować smaku emerytury, ponieważ już niedługo na jej zawodowym horyzoncie pojawi się intratna oferta.

Pani Kasia szybko powróci na ekrany, ta przerwa będzie krótka. Mam dziwne odczucia, że to będzie jednak inna stacja, może znowu dostanie jakiś fajny program do prowadzenia - spekulował Wojciech Glanc na łamach Super Expressu. Na temat byłej gwiazdy Polsatu miał do powiedzenia jeszcze więcej.

Wojciech Glanc przewiduje, że nowy projekt, który czeka Katarzynę Dowbor, będzie rekompensatą za niedawne niemiłe doświadczenia.

Ona wróci z impetem, z czymś jeszcze ciekawszym, tak czuję - zapewnił Wojciech Glanc . Niestety, wróżbita nie wskazał konkretnego miejsca, w którym Katarzyna Dowbor znów mogłaby uraczyć widzów swoimi prezenterskimi zdolnościami. Macie jakieś podejrzenia?

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"