Ostatnio para aktorów podzieliła się w mediach społecznościowych swoim wspólnym świętowaniem 19. urodzin Mateusza. Jednak to, co zwróciło uwagę fanów, to zupełnie zmieniony wygląd młodego aktora. Ostatnie zdjęcia i scena, którą odegrali razem, wywołały zdziwienie wśród internautów.

Serial "Rodzinka.pl" zakończył się trzy lata temu, osiągając ogromną popularność. Przez wiele lat emitowania, produkcja ta dała szansę wielu młodym aktorom do zaprezentowania swojego talentu. Niektórzy z nich odnieśli sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą, tak jak Maciej Musiał czy Adam Zdrojkowski.

Mateusz Pawłowski, najmłodszy z aktorów w serialowej rodzinie, nie ma jeszcze na swoim koncie nowych znaczących ról, ale zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Jednak już nie wygląda tak samo, jak go zapamiętali widzowie w roli Kacperka z "Rodzinki.pl".

Mateusz Pawłowski podzielił się z fanami relacją ze swoich 19. urodzin, które spędził w towarzystwie Emilii Dankwy. Para wystąpiła razem na dwóch zdjęciach, opublikowanych na Instagramie.

Zosia i Kacper znowu razem. Nagrywamy dla Was! Zajrzyjcie na Tiktoka. I wszystkiego najlepszego - zachęcili młodzi aktorzy.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Internauci zareagowali na zamieszczone zdjęcia, składając im miłe komplementy. Wielu było zaskoczonych zmienionym wyglądem aktorów, którzy niedawno wcielali się w urocze dzieci w serialu.

"Dzieciństwo przeleciało mi przed oczami", "Wspaniale, że wciąż utrzymujecie ze sobą kontakt", "Chwilę temu byliście tacy mali, a teraz…" - czytamy w sekcji komentarzy. To jednak nie wszystko, co Mateusz Pawłowski i Emilia Dynkwa przygotowali dla fanów.

Na platformie TikTok para udostępniła nagranie, w którym odegrali słynną scenę z "Rodzinki.pl". Z humorem zapytali:

"Która wersja wypadła lepiej? Preferujecie nową czy starą wersję tej sceny?"

Nie ma wątpliwości, że obaj aktorzy wciąż mają urok, ale czy wkrótce zobaczymy ich w nowych rolach? Fani z niecierpliwością oczekują kolej chętnych produkcji, które pozwolą im zaprezentować swoje aktorskie umiejętności. Młodzi aktorzy zdobyli serca widzów jako Kacperek i Zosia z "Rodzinki.pl", i ich talent wciąż cieszy się ogromną sympatią.

Czy Mateusz Pawłowski i Emilia Dankwa powrócą na mały ekran w nowych projektach? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne - ich znajomość i przyjaźń trwa poza światem serialu. Ich świętowanie 19. urodzin było doskonałą okazją do spotkania się i podzielenia się tym radosnym momentem z fanami. Nie tylko pokazali, jak się zmienili przez lata, ale także sprawili, że wspomnienia z "Rodzinki.pl" ożyły na nowo.

https://www.tiktok.com/@emiliadankwa_official/video/7240495349096369434

Trzymamy kciuki za Mateusza Pawłowskiego i Emilię Dankwę, życząc im dalszych sukcesów zarówno na planie, jak i poza nim. Ich talent i sympatyczne osobowości przyciągają uwagę wielu ludzi, a ich obecność w mediach społecznościowych sprawia, że są blisko swoich fanów. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję podziwiać ich w nowych, interesujących rolach, które pozwolą im jeszcze bardziej zabłysnąć na aktorskiej scenie.

Pisaliśmy również o: Tajemnice małżeństwa Torbickiej wreszcie ujawnione. Zaskakująca informacja wywołuje sensację

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje