Hakiel nie szczędził słów uznania dla Dominiki, podkreślając, jak wiele mu ona daje i jak bardzo jest dla niego ważna.

Ta szczerość i otwartość wydają się być oznaką dojrzałości i nauki z poprzednich doświadczeń.

Czy I Komunia Święta Helenki była momentem przełomowym dla Hakiela? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale to wydarzenie z pewnością było okazją do refleksji i przemyśleń.

Może właśnie wtedy tancerz zdał sobie sprawę, że wartość prywatności i ochrona osobistych relacji są niezwykle istotne. Być może dojrzał do wniosku, że trzeba cenić to, co się ma i nie eksponować prywatnych spraw na światło dzienne.

"Wakacje mamy już podzielone. Każdy z nas bierze dzieci na swoje wyjazdy, plus nasze dzieci są już na tyle duże, że dużo czasu spędzają na obozach" - mówił Marcin Hakiel.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Strata dla polskiego świata aktorskiego. Odeszła aktorka, której twarz była znana z "M jak miłość" i "Na wspólnej"

W każdym razie, obecnie Marcin Hakiel i Dominika cieszą się swoją miłością w zaciszu swojego życia prywatnego. Choć nie znamy szczegółów ich relacji, jedno jest pewne - tancerz postanowił nie popełniać błędów z przeszłości i stawiać prywatność na pierwszym miejscu. Może to jest klucz do udanego związku - szanowanie i chronienie swojej intymności, a jednocześnie otwartość i szczerość wobec siebie nawzajem.

"Ja już powiedziałem kiedyś, że nie planuję kolejnych medialnych związków, nie chcę, żeby to było bardziej ściankowe. Zakończyłem już jeden długi, medialny związek i wyciągnąłem z tego pewne wnioski. Myślę, że ta sfera życia, w tej nowej relacji pozostanie bardziej moja" - wyznał szczerze Marcin Hakiel.

Niech ta historia będzie przestrogą dla innych - warto chronić i szanować swoje prywatne życie. Nie wszystko musi być publiczne i eksponowane. Pamiętajmy o tym, żeby zachować balans między życiem osobistym a życiem publicznym. W końcu szczęście i dobrostan naszych bliskich są najważniejsze.

"Pozwolę sobie to zostawić w mojej sferze" - odpowiedział tancerz.

Pisaliśmy również o: Tajemnice małżeństwa Torbickiej wreszcie ujawnione. Zaskakująca informacja wywołuje sensację

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"