Nie tylko chciała zrelaksować się na pięknych plażach, ale także wzięła udział w wyjątkowym evencie modowym, gdzie miała okazję poznać i sfotografować się z innymi znanymi gwiazdami.

Na Instagramie Julia podzieliła się swoimi wrażeniami z podróży, publikując kilka zdumiewających zdjęć. Na jednym z nich można zobaczyć Wieniawę w pomarańczowej sukience z kolekcji marki, na której była eventu.

Jej elegancki wygląd wzbudził ogromne zainteresowanie, szczególnie "ciasny kucyk" na głowie, który jest popularnym stylem fryzury wśród celebrytek. Artystka nie zapomniała także o mocnym makijażu, który podkreślał jej urodę.

Po wielu godzinach imprezowania, Julia postanowiła zrelaksować się na plaży w towarzystwie przyjaciół. Tam sfotografowała się w skąpym, zielonym bikini, które podkreślało jej zgrabną sylwetkę. Co więcej, Wieniawa zdecydowała się pozować bez makijażu na twarzy, podkreślając naturalność i pewność siebie.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Zdjęcia Julii w bikini natychmiast zwróciły uwagę internautów, którzy nie szczędzili pochwał dla jej gorącego wyglądu. Komentarze pod postem były pełne zachwytu nad jej sylwetką i odwagą prezentowania swojego prawdziwego wizerunku.

Bogini naturalnego piękna! Śliczna jesteś. Piękna – skomentowali internauci.

Podsumowując, Julia Wieniawa wzbudziła sporo emocji i podgrzała atmosferę w Internecie swoim odważnym bikini i czekoladową opalenizną. Jej podróż do Brazylii okazała się doskonałą okazją do odprężenia się, nawiązania kontaktów z innymi gwiazdami i pokazania swojej pewności siebie. Nie ma wątpliwości, że Wieniawa nadal trzyma rękę na pulsie i przyciąga uwagę swoją charyzmą i urodą.

Pisaliśmy również o: Tajemnice małżeństwa Torbickiej wreszcie ujawnione. Zaskakująca informacja wywołuje sensację

Może zainteresuje Cię to: Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje