Tym razem nagranie wideo, opublikowane na jej profilu na Instagramie, zawierało informacje na temat pozwu, który otrzymała od Kasi Cichopek. W filmie Paulina wskazała również osoby, które aktorka powołała na świadków.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, para znanego programu telewizyjnego "Pytanie na Śniadanie", ogłosili swoje uczucie publicznie, co wywołało spore poruszenie.

Jednak decyzja o ujawnieniu związku przyszła po interwencji byłej żony Macieja, Pauliny Smaszcz. Ta kontrowersyjna postać wielokrotnie wypowiadała się na temat nowej pary, skupiając się głównie na krytyce byłego partnera.

Tak sobie myślę, że (dziś – przyp. red. Jastrząb Post) taki piękny poranek, więc może warto mówić o pewnych rzeczach. To są wszystkie dokumenty pozwów, które otrzymuje od pana Macieja Kurzajewskiego albo od pani Katarzyny Cichopek – zaczęła mówić, wskazując stosy papierów.

W marcu tego roku media dowiedziały się, że Kurzajewski i Cichopek złożyli pozwy przeciwko Smaszcz, domagając się od niej odszkodowania w wysokości 100 tysięcy złotych. Para miała zamiar przekazać te środki na cele charytatywne.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

W najnowszym nagraniu wideo opublikowanym na Instagramie Paulina Smaszcz ujawniła, że otrzymała kolejny pozew od Kasi Cichopek. Wśród wymienionych przez aktorkę świadków znalazły się m.in. Joanna Kurska i Anna Mucha.

Jednak Smaszcz nie szczędziła ironicznych komentarzy na temat powołanych świadków. W swoim filmie sugerowała, że osoby te niekoniecznie reprezentują tradycyjne wartości rodzinne oraz katolicką religię.

Pani Katarzyno, gratuluję świadków. Poza Maciejem Kurzajewskim nie znam nikogo. Ale najbardziej gratuluję tych pierwszych nazwisk – pań, których oczywiście nigdy nie poznałam i nie znam. One są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia według 10 przykazań religii katolickiej. No i pani Katarzyno, gratuluję, że pani się inspiruje takimi właśnie kobietami – jako matka, żona i przyszła partnerka. Pozdrawiam, idę zaraz na procesję – zakończyła relację w ironiczny sposób.

Ta najnowsza kontrowersja wokół trójki bohaterów wzbudziła duże zainteresowanie w mediach społecznościowych. Użytkownicy internetu aktywnie dyskutują na ten temat i wyrażają swoje opinie na temat zaangażowanych osób oraz ich postaw w tej sytuacji.

Paulina Smaszcz, znana z odważnych wypowiedzi i kontrowersyjnego podejścia do tematów, wyraźnie nie zamierza się wycofywać i bezceremonialnie kwestionuje wiarygodność powołanych przez Kasię świadków. Czekamy, jak rozwijać się będą dalsze wydarzenia w tej niezwykle emocjonującej sprawie.

Pisaliśmy również o: Marta Kubacka ostro żartuje na temat Dawida. Pozytywna atmosfera w domu Kubackich

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"