Dawid Kubacki, skoczek narciarski, ma teraz więcej czasu na spędzanie chwil z żoną i córkami. Ostatnio postanowił wykorzystać ten czas na rozwinięcie swoich talentów artystycznych, co stało się przedmiotem żartu ze strony Marty Kubackiej.

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, w którym Dawid Kubacki próbuje rysować razem ze swoją starszą córką, Zuzią.

Choć rysunek był prosty i składał się z kółek i kresek, Marta Kubacka nie mogła się powstrzymać od żartobliwych komentarzy.

Proszę nie szkalować mojego talentu rysunkowo, bo mi tu Zuzia przeszkadzała - powiedział Dawid Kubacki widząc, że żona śmieje się, patrząc na rysunek.

Marta Kubacka skomentowała rysunek, określając go jako "ziemniak skrzyżowany z parówką", a następnie dodała napis "zostań przy skokach". Choć żart był niewinny, wywołał uśmiech na twarzach fanów pary i pokazał, że Kubaccy potrafią cieszyć się wspólnymi chwilami, niezależnie od talentów artystycznych.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

To wygląda jak ziemniak skrzyżowany z parówką - podsumowała Marta Kubacka i dodała napis "zostań przy skokach"

Pomimo żartobliwego podsumowania, Dawid Kubacki nadal skupia się na swojej karierze skoczka narciarskiego. Jednak w okresie wiosenno-letnim, gdy nie ma tak intensywnych podróży i treningów, może skorzystać z czasu wolnego na rozwijanie innych zainteresowań i spędzanie czasu z ukochanymi osobami.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Przypominamy o: Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"