Dawid Kubacki, skoczek narciarski, ma teraz więcej czasu na spędzanie chwil z żoną i córkami. Ostatnio postanowił wykorzystać ten czas na rozwinięcie swoich talentów artystycznych, co stało się przedmiotem żartu ze strony Marty Kubackiej.

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, w którym Dawid Kubacki próbuje rysować razem ze swoją starszą córką, Zuzią.

Choć rysunek był prosty i składał się z kółek i kresek, Marta Kubacka nie mogła się powstrzymać od żartobliwych komentarzy.

Proszę nie szkalować mojego talentu rysunkowo, bo mi tu Zuzia przeszkadzała - powiedział Dawid Kubacki widząc, że żona śmieje się, patrząc na rysunek.

Marta Kubacka skomentowała rysunek, określając go jako "ziemniak skrzyżowany z parówką", a następnie dodała napis "zostań przy skokach". Choć żart był niewinny, wywołał uśmiech na twarzach fanów pary i pokazał, że Kubaccy potrafią cieszyć się wspólnymi chwilami, niezależnie od talentów artystycznych.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

To wygląda jak ziemniak skrzyżowany z parówką - podsumowała Marta Kubacka i dodała napis "zostań przy skokach"

Pomimo żartobliwego podsumowania, Dawid Kubacki nadal skupia się na swojej karierze skoczka narciarskiego. Jednak w okresie wiosenno-letnim, gdy nie ma tak intensywnych podróży i treningów, może skorzystać z czasu wolnego na rozwijanie innych zainteresowań i spędzanie czasu z ukochanymi osobami.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Przypominamy o: Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"