Ostatnio najbardziej nagłaśnianym tematem jest jej związek z Kevinem Mglejem, który zbliża się do kolejnego etapu - planowanej ceremonii ślubnej.

Jednak wraz z tym pytanie o finanse i jak to będzie wyglądać po ślubie staje się coraz bardziej palące.

Młoda gwiazda, niezwykle utalentowana i pełna energii, odnosi oszałamiające sukcesy w swojej karierze muzycznej.

Jej albumy podbijają listy przebojów, a koncerty przyciągają tłumy fanów. Roksana Węgiel staje się symbolem młodego pokolenia artystów, które nie tylko zdobywa serca publiczności, ale również portfele. Młoda wokalistka zdradziła niedawno, że już w wieku 17 lat stała się milionerką.

Kiedy Roksana została zapytana przez jednego z dziennikarzy o moment, w którym zarobiła swój pierwszy milion, jej twarz rozpromieniła się radością i dumą. W wieku 17 lat osiągnęła ten wyjątkowy kamień milowy.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

"To był dla mnie powód do radości. Czułam się wzruszona, bo wiedziałam, że to, co robię, sprawia, że spełniam się na każdym poziomie" - wyznała artystka.

Jednak teraz pojawiły się informacje, że Roksana Węgiel za jeden koncert może życzyć sobie od 20 do 30 tysięcy złotych. To budzi pytania dotyczące zarobków i zabezpieczenia majątkowego. Redakcja Świata Gwiazd postanowiła zadać wokalistce pytanie o intercyzę. Roksana nie pozostała obojętna na ten temat, podkreślając, że jest to delikatna kwestia.

"Kiedy jest się w małżeństwie, wszystko jest wspólne, więc... To jest trudny temat" - wyjaśniła.

Widocznie temat finansów po ślubie jest dla Roksany jeszcze nieco skomplikowany i wymaga dodatkowego namysłu. Wielu fanów zastanawia się, czy młoda gwiazda podejmie decyzję o intercyzie, aby zabezpieczyć swoje majątkowe interesy. Czy to oznacza, że Roksana ma pewne obawy lub rozważa różne aspekty swojej przyszłej sytuacji finansowej?

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska celebruje urodziny Anny Jantar i przekazuje niemałą niespodziankę. O co chodzi

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem