Po niedawnej informacji o jej zwolnieniu z programu, gwiazda musi stawić czoła kolejnej bolesnej straty - odejściu jej ukochanego czworonożnego przyjaciela, Benia.

W mediach społecznościowych Katarzyna Dowbor podzieliła się poruszającym wpisem, który wzbudził ogromne wsparcie i sympatię jej fanów.

Zaledwie miesiąc temu, wieść o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" obiegła media, a prezenterka nie kryła swojego przygnębienia, ponieważ program ten miał dla niej ogromne znaczenie.

Niestety, niebawem nadeszła kolejna, jeszcze bardziej bolesna strata - Katarzyna Dowbor poinformowała, że jej ukochany piesek Benio odszedł. Smutną wiadomość prezenterka podzieliła się z fanami na swoim koncie na Instagramie.

Odszedł Benio!!! Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie a najbardziej ludzi. Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty. ❤️ Benialku! Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię. Te 9 lat tak szybko minęło!!! Moje serce pękło!!! 💔😭 Mam tylko nadzieję, że za tym tęczowym mostem będziesz równie szczęśliwy jak z nami - napisała Katarzyna Dowbor, publikując przy tym zdjęcia z ukochanym pupilem.
 

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Pod wzruszającym postem Katarzyny Dowbor pojawiły się liczne komentarze internautów, którzy starają się okazać wsparcie i otoczyć gwiazdę ciepłymi słowami w tym trudnym dla niej czasie.

Wiadomo, że aktualnie prezenterka przeżywa ogromny żal i smutek po stracie swojego wiernego towarzysza.

Benio, piesek Katarzyny Dowbor, nie tylko był jej ukochanym zwierzakiem, ale także wiernym towarzyszem przez wiele lat.

Znana prezenterka często udostępniała urocze zdjęcia i historie ze swoim pieskiem, pokazując ogrom miłości, jaką darzyła swojego czworonożnego przyjaciela. Odeszła taka ważna postać w jej życiu, co na pewno jest ogromnym ciosem dla Katarzyny Dowbor.

W tych trudnych chwilach, słowa wsparcia od fanów stanowią ogromną ulgę dla prezenterki. Ich ciepłe i pełne zrozumienia komentarze mogą przynieść jej pewien pocieszenie i siłę do radzenia sobie z żałobą. Katarzyna Dowbor może czuć, że nie jest sama, a jej fanbase jest tu, aby podtrzymać ją w tym trudnym okresie.

- Bardzo przykre Pani Kasiu😢💔 wyrazy współczucia🥺 - Przykro mi, ściskam mocno Pani Kasiu - Strasznie mi przykro Pani Kasiu 💔 - Widać, że był szczęśliwy i miał dobre życie. Współczuję I dziękuję za miłość do zwierząt ❤️ - piszą fani.

Życzymy Katarzynie Dowbor dużo siły i cierpliwości w przetrwaniu tego bolesnego momentu. Pamiętajmy, że wsparcie i empatia mogą przynieść ogromną ulgę w czasach straty i żalu.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska celebruje urodziny Anny Jantar i przekazuje niemałą niespodziankę. O co chodzi

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem