Po niedawnej informacji o jej zwolnieniu z programu, gwiazda musi stawić czoła kolejnej bolesnej straty - odejściu jej ukochanego czworonożnego przyjaciela, Benia.

W mediach społecznościowych Katarzyna Dowbor podzieliła się poruszającym wpisem, który wzbudził ogromne wsparcie i sympatię jej fanów.

Zaledwie miesiąc temu, wieść o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" obiegła media, a prezenterka nie kryła swojego przygnębienia, ponieważ program ten miał dla niej ogromne znaczenie.

Niestety, niebawem nadeszła kolejna, jeszcze bardziej bolesna strata - Katarzyna Dowbor poinformowała, że jej ukochany piesek Benio odszedł. Smutną wiadomość prezenterka podzieliła się z fanami na swoim koncie na Instagramie.

Odszedł Benio!!! Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie a najbardziej ludzi. Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty. ❤️ Benialku! Tak bardzo będzie nam Ciebie brakowało, już tęsknię. Te 9 lat tak szybko minęło!!! Moje serce pękło!!! 💔😭 Mam tylko nadzieję, że za tym tęczowym mostem będziesz równie szczęśliwy jak z nami - napisała Katarzyna Dowbor, publikując przy tym zdjęcia z ukochanym pupilem.
 

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Pod wzruszającym postem Katarzyny Dowbor pojawiły się liczne komentarze internautów, którzy starają się okazać wsparcie i otoczyć gwiazdę ciepłymi słowami w tym trudnym dla niej czasie.

Wiadomo, że aktualnie prezenterka przeżywa ogromny żal i smutek po stracie swojego wiernego towarzysza.

Benio, piesek Katarzyny Dowbor, nie tylko był jej ukochanym zwierzakiem, ale także wiernym towarzyszem przez wiele lat.

Znana prezenterka często udostępniała urocze zdjęcia i historie ze swoim pieskiem, pokazując ogrom miłości, jaką darzyła swojego czworonożnego przyjaciela. Odeszła taka ważna postać w jej życiu, co na pewno jest ogromnym ciosem dla Katarzyny Dowbor.

W tych trudnych chwilach, słowa wsparcia od fanów stanowią ogromną ulgę dla prezenterki. Ich ciepłe i pełne zrozumienia komentarze mogą przynieść jej pewien pocieszenie i siłę do radzenia sobie z żałobą. Katarzyna Dowbor może czuć, że nie jest sama, a jej fanbase jest tu, aby podtrzymać ją w tym trudnym okresie.

- Bardzo przykre Pani Kasiu😢💔 wyrazy współczucia🥺 - Przykro mi, ściskam mocno Pani Kasiu - Strasznie mi przykro Pani Kasiu 💔 - Widać, że był szczęśliwy i miał dobre życie. Współczuję I dziękuję za miłość do zwierząt ❤️ - piszą fani.

Życzymy Katarzynie Dowbor dużo siły i cierpliwości w przetrwaniu tego bolesnego momentu. Pamiętajmy, że wsparcie i empatia mogą przynieść ogromną ulgę w czasach straty i żalu.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska celebruje urodziny Anny Jantar i przekazuje niemałą niespodziankę. O co chodzi

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem