Ostatnio towarzyszyły im jednak smutne wieści dotyczące odwołania planowanego ślubu, który miał się odbyć na greckiej wyspie Leros.

Po oświadczynach, które miały miejsce w Nowym Jorku, para postanowiła podjąć kolejny krok i zdecydować się na sakramentalne "tak" na malowniczej greckiej wyspie.

Miejsce to nie było przypadkowe, bowiem miało szczególne znaczenie dla Macieja, który spędzał tam czas z poprzednią żoną i ich dziećmi. Planowano, że ślub odbędzie się w sierpniu tego roku, ale niestety, wszystko zmieniło się.

Plotki donoszą, że kontrowersje wokół pary narosły po wyborze miejsca ślubu i pierścionka zaręczynowego, który miał być bardzo podobny do tego, który Maciej podarował swojej byłej żonie. Te doniesienia przyczyniły się do nieprzyjemnej atmosfery wokół narzeczonych.

Okazało się, że ślubu Cichopek i Kurzajewskiego nie będzie w tym roku. Według informatorów magazynu "Show", para nie zdążyła z przygotowaniami ze względu na wiele innych obowiązków, takich jak remont domu i organizacja komunii córki. Niemniej jednak, latem planują wybrać się na wakacje do Grecji, aby ponownie przemyśleć swoje plany ślubne i uniknąć medialnego szumu.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

Maciej Kurzajewski wcześniej zaznaczył, że to, co ich dotyczy, chcieliby zostawić dla siebie i najbliższych. Mimo to, magazyn "Show" podaje, że ślub wciąż jest w planach pary. Mają nadzieję, że ceremonia będzie wyjątkowa i pełna bliskich im osób, gdy tylko nadejdzie odpowiedni moment.

Jastrząb Post dowiedział się również, że Kurzajewski i Cichopek nie mają jeszcze ustalonej konkretnej daty ślubu. Jednak chcą uniknąć przykrych sytuacji z przeszłości, które mogłyby zepsuć im radość z uroczystości. Para postanowiła poczekać na spokojniejszy czas, a ich więź staje się coraz silniejsza w obliczu dramatów, które ich zbliżyły.

Mimo odwołanego ślubu, Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek 

nadal pozostają zakochaną i zjednoczoną parą. Mimo trudności i nieoczekiwanych przeciwności losu, ich miłość trwa nadal, a plany ślubu są jedynie odroczne. Cichopek i Kurzajewski zdają sobie sprawę z tego, że istnieją osoby, które życzą im rozstania, jednak ich silne wsparcie dla siebie nawzajem przeważa nad wszelkimi trudnościami.

Nawet pomimo rozgłosu i gadatliwości byłej żony Macieja, Pauliny Smaszcz, para stara się nie pozwolić, aby przykre sytuacje wpłynęły na ich przyszły ślub. Wierzą w to, że ich ceremonia ma być wyjątkowa i pełna bliskości rodziny i bliskich przyjaciół.

Choć na razie nie ma ustalonej konkretnej daty ślubu, Cichopek i Kurzajewski nie tracą nadziei. Planują spokojne wakacje w Grecji, gdzie będą mieli czas na przemyślenie swoich dalszych kroków. Ważne jest dla nich, aby podjąć decyzję w odpowiednim momencie i stworzyć idealne warunki dla swojego małżeństwa.

"Nie mają jeszcze ustalonej konkretnej daty ślubu. Ale nie chcą, żeby przykre sytuacje z Pauliną psuły im uroczystość. Wolą poczekać na spokojniejszy czas. Bardzo się wspierają i dobrze wiedzą, że jest kilka osób, które życzą im rozstania. Nic z tego. Dramaty bardziej ich zbliżyły" - wyznała znajoma Kurzopków. 

Pisaliśmy również o: Aktor znany z "Klanu" i "M jak miłość" odszedł na zawsze. "Dzielił się swoją muzą i zasobem wiadomości"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska z dumą prezentuje brzuch ciążowy. Wzruszające zdjęcie obiegło sieć

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem