Powodem tego nagłego zainteresowania było jej tajemnicze spotkanie z nieziemsko przystojnym mężczyzną. Kadry opublikowane przez gazetę nie pozostawiły wątpliwości co do intensywności ich randki.

Joanna Opozda zdobyła popularność dzięki roli w kultowym serialu "Pierwsza Miłość". Choć aktorka otrzymywała kolejne propozycje zawodowe, ostatnio skupiła się głównie na życiu prywatnym.

Jej związek małżeński z Antkiem Królikowskim zakończył się niepowodzeniem, a po rozstaniu Joanna skoncentrowała się na macierzyństwie, nowych projektach zawodowych i remoncie swojego mieszkania.

Po długim okresie po rozstaniu, gwiazda wreszcie znalazła czas na refleksję nad życiem miłosnym. Tabloid donosi o jej gorącej randce z przystojniakiem, która rozpaliła wyobraźnię fanów i stała się tematem dyskusji.

Joanna pojawiła się w klubie późną nocą. Z nowym przyjacielem bawili się wyśmienicie, nie schodzili z parkietu i co chwilę wymieniali się czułościami i gorącymi pocałunkami. Z lokalu wyszli razem, tuż nad ranem, trzymając się za dłonie. Po chwili chłopak wziął ją na ręce, niczym prawdziwą księżniczkę, a ona wyglądała na szczęśliwą – opowiedział Super Expressowi świadek zdarzenia.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Podczas spotkania, Joanna Opozda spędziła niezapomniany wieczór w towarzystwie atrakcyjnego mężczyzny. Para bawiła się doskonale w klubie, nieustannie tańcząc i wymieniając czułości. Świadek zdarzenia opowiedział gazecie, że opuszczali lokal trzymając się za dłonie, a mężczyzna nawet podniósł Joannę na ręce, dając jej poczucie bycia jak prawdziwa księżniczka.

Tabloid ustalił, że tajemniczym mężczyzną, który zdobył serce Joanny, jest Jan, młodszy o 10 lat. Jan jest studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem Wydziału Zarządzania tej samej uczelni.

Oprócz swoich studiów, pasjonuje się tenisem, bierze udział w turniejach oraz pracuje jako trener dziecięcy. Jak dotąd, Joanna Opozda nie skomentowała publicznie swojej randki i nie potwierdziła, czy jest w związku z Janem.

Wydarzenie to wywołało poruszenie w mediach i wśród fanów aktorki. Wielu zastanawia się, czy spotkanie to zapowiada nowy związek dla Joanny Opozdy, a kolejne spekulacje na ten temat na pewno nie będą się długo zatrzymywać.

Teraz wszyscy czekają na dalsze wieści od aktorki i możliwość potwierdzenia tej romansującej pary. Jedno jest pewne - Joanna Opozda i jej nieziemski przystojniak wywołali prawdziwą burzę emocji swoją randką, a ich obecność na okładce tabloidu tylko potwierdza ich atrakcyjność i popularność.

Pisaliśmy również o: Aktor znany z "Klanu" i "M jak miłość" odszedł na zawsze. "Dzielił się swoją muzą i zasobem wiadomości"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska z dumą prezentuje brzuch ciążowy. Wzruszające zdjęcie obiegło sieć

Przypominamy o: Plotki potwierdzone. Cichopek i Kurzajewski rezygnują z planowanego ślubu