Mimo pełnego grafiku jako matka i żona, Agnieszka nadal aktywnie działa w branży muzycznej.

Jej ostatnia płyta okazała się kolejnym wielkim sukcesem. Jednak to najnowsze wieści od Agnieszki jeszcze bardziej ucieszyły fanów...

Przez wiele lat Agnieszka Chylińska działa na muzycznej scenie. Jej przemiana z niepokornej rockowej gwiazdy w słodką ikonę popu wzbudziła dużo sensacji. Później dołączyła do telewizyjnego show "Mam talent", gdzie odniosła kolejny sukces w roli jurorki. Dzięki tym zmianom, jej ostatnie albumy sprzedają się świetnie, a jej kalendarz koncertowy jest wypełniony po brzegi.

Oczywiście, Agnieszka nie zapomina o rodzinie. Jako matka trojga dzieci - Ryszarda, Estery i Krystyny - doskonale wie, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a rodzinnym.

W jednym z wywiadów Agnieszka opowiedziała o trudnościach, z jakimi się boryka jako matka dzieci "szczególnej troski". Swoją historię postanowiła opowiedzieć publicznie, gdy sytuacja polityczna tego wymagała.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

"Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci" - wyznała wówczas.

Teraz Agnieszka Chylińska ma dobre wieści dla swoich fanów. Pomimo wymagającego harmonogramu i obowiązków rodzicielskich, Agnieszka znajduje czas na pracę nad nowym materiałem muzycznym.

Kilka miesięcy temu wydała swoją najnowszą płytę, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i sprzedaje się doskonale. Piosenki z tego albumu zdobyły miejsce na listach przebojów, co świadczy o ich popularności. To niezwykle pozytywna wiadomość dla wszystkich fanów.

Dodatkowo, Agnieszka niedawno podzieliła się kolejną wspaniałą nowiną na swoim Instagramie. Aktualnie kręci teledysk do jednego z utworów z albumu "NEVER ENDING SORRY".

To zapowiedź czegoś wyjątkowego i emocjonującego, na co fani z niecierpliwością czekają. Prace nad teledyskiem są w trakcie, a Agnieszka nie może się doczekać, aby podzielić się nim z publicznością.

Mamy nadzieję, że nowy teledysk i dalsza twórczość Agnieszki Chylińskiej przyniosą nam więcej niesamowitych momentów muzycznych i artystycznych.

Pisaliśmy również o: Aktor znany z "Klanu" i "M jak miłość" odszedł na zawsze. "Dzielił się swoją muzą i zasobem wiadomości"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska z dumą prezentuje brzuch ciążowy. Wzruszające zdjęcie obiegło sieć

Przypominamy o: Rafał Brzozowski nagle zaczął płakać na scenie w Opolu. Co było tego powodem