Okazuje się, że tych dwóch artystów łączy wiele, w tym więź rodzinna. Ralph Kaminski zdradził, co sądzi o duecie ze swoim kuzynem.

Ralph Kaminski i Michael Szpak to muzycy, których łączy głęboka więź. Oprócz miłości do muzyki, pochodzą również z tego samego miasta - Jasła. Ale to nie wszystko - są również kuzynami.

[quote author=""]Moja świętej pamięci babcia Danuta była siostrą jego dziadka

W rozmowie z Jastrząb Post Ralph Kaminski podzielił się swoimi przemyśleniami na temat muzycznego projektu z Michałem Szpakiem.

[quote author=""]My jesteśmy ogromnie młodzi cały czas, nie kończymy swoich karier i myślę, że kiedyś musimy. Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego bardzo autorskiego

Popularne wiadomości teraz

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Ralph Kaminski opowiedział również o swoich relacjach z Michałem Szpakiem. Choć nie są najlepszymi przyjaciółmi, darzą się wzajemną sympatią.

My mamy takie dwa osobne nurty, ale jacyś muzycy się przewijają. Michał się fajnie rozwija, znajduje swój język, ja mu ogromnie kibicuję. Nie zachodzimy się na kawki, ale jak zawsze spotkam go na ulicy, to sobie fajnie porozmawiamy- powiedział Ralph Kaminski w rozmowie z Jastrząb Post.

Muzyczna więź między Michaelem Szpakiem i Ralphem Kaminskim wykracza poza ich wspólne dziedzictwo. To świadectwo ich indywidualnych podróży i szacunku, jakim darzą się nawzajem jako artyści. Być może w przyszłości ich drogi ponownie się przetną, tworząc magię na scenie.

Pisaliśmy również o: Marian Lichtman odkrywa prawdę o Ewie Krawczyk. Zaskakujące doniesienia

Może zainteresuje Cię to: Wielkie szczęście Kasi Kowalskiej. Po dekadzie czekań znalazła miłość. "Czekałam dekadę"

Przypominamy o: Sensacyjne odkrycie. Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mają wspólne dziecko