Lichtman, który przez wiele lat współpracował z zmarłym Krzysztofem Krawczykiem, udzielił wywiadu, w którym wyraził swoje zdanie na ten temat. Jego słowa mogą być dla wielu zaskakujące, gdyż apeluje on o jak najszybsze zakończenie sporu między macochą a pasierbem.

Marian Lichtman, który wspierał Krzysztofa Krawczyka juniora po śmierci jego ojca, przyznał, że relacje między młodym Krawczykiem a jego macochą są napięte od dłuższego czasu.

Najważniejszą kwestią w tym konflikcie jest spór o spadek po zmarłym artyście. Lichtman wraz z żoną, Bożeną, postanowił zabrzeć głos w tej sprawie i wyrazić swoją nadzieję na zakończenie napięć w rodzinie Krawczyków.

Krzysztof Krawczyk junior niedawno w jednym z wywiadów wyznał, że pragnie pogodzić się ze swoją macochą.

W odpowiedzi na te słowa, Bożena Lichtman podkreśliła, że powinni jak najszybciej znaleźć wspólny język i zakończyć swój konflikt. Zasugerowała również, aby syn Krzysztofa Krawczyka otrzymał część spadku po swoim ojcu.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Marian Lichtman również wyraził swoje zdanie w sprawie konfliktu. Wierzy, że sporząd między Ewą a Krzysztofem Krawczykiem juniorem może zostać zakończony, a obie strony mogą dojść do porozumienia.

Lichtman podkreślił, że Ewa ma szansę stać się wspaniałą macochą, jeśli tylko zakończy ten spór i będzie się zachowywać przyzwoicie.

Apel Mariana Lichtmana w sprawie zakończenia konfliktu między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem juniorem może mieć duże znaczenie dla dalszych relacji w rodzinie. Czas pokaże, czy te słowa przyczynią się do rozwiązania sporu i unormowania stosunków między macochą a pasierbem.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca