Mimo że w roli jurora programu "The Voice of Poland" prezentował się jako wyluzowany i pełen humoru, kulisy za kulisami były zupełnie inne.

Piosenkarz postanowił ujawnić, jakie słowa usłyszał od osoby z produkcji show i jak to na niego wpłynęło. Czy ta sytuacja zniechęciła go na tyle, że już nigdy nie zgodzi się na udział w programie telewizyjnym? Michał Szpak jasno wyraził swoje stanowisko.

Michał Szpak jest niezwykle barwną postacią polskiej sceny muzycznej. Nie boi się wyrażać swoich poglądów i otwartości, choć nie zawsze są one zgodne z narracją TVP.

Wielu fanów było zdziwionych, gdy zdecydował się na rolę jurora w programie "The Voice of Poland", ale udowodnił, że jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Niestety, nie wszyscy byli zadowoleni z jego udziału w programie. Michał Szpak opowiedział o nieprzyjemnej sytuacji, która miała miejsce na jednym z bankietów organizowanych przez TVP. Słowa, które wówczas usłyszał, były szokujące.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Zdarza mi się, że na imprezach spotykam ludzi, którzy współpracują z telewizją, zaczepiają mnie i mówią: "dlaczego ty taki jesteś?" Odpowiadam: "a dlaczego ty taki jesteś?" A on: "bo jestem prawdziwym patriotą". Przeżyłem podobną rozmowę z osobą, która była ze mną w jednym programie TVP, ale wcześniej nie dawała mi znać, że mnie nie akceptuje. I nagle usłyszałem: "Nienawidzę cię" - gorzko wspominał na łamach Gazety Wyborczej. Co na to Michał Szpak?

Michał Szpak z każdym dniem czuł się coraz bardziej znużony udziałem w programie, w którym czuł, że musi kontrolować swoje zachowanie i nie może w pełni wyrazić siebie. Dla artysty jest to niezwykle istotne, dlatego też z radością przyjął decyzję TVP o tym, że nie będzie brał udziału w kolejnym sezonie "The Voice of Poland".

I się ucieszyłem, bo miałem już dość - wyznał Michał Szpak, dla którego epizod w TVP wciąż ma słodko-gorzki smak. "To był wspaniały dla mnie czas, poza tym, co wydarzało się za kulisami na ostatniej prostej" - skwitował w Jastrząb Post.

Michał Szpak nie ujawnił jeszcze konkretnych planów dotyczących przyszłej roli jurora w programach rozrywkowych. Jednakże, jego wypowiedzi sugerują, że nie wyklucza takiej możliwości. Wyraził swoje uwielbienie dla pracy w telewizji, podkreślając harmonogram i rytm, które są częścią tego środowiska. Michał Szpak jest otwarty na nadarzającą się okazję, która może przynieść mu udział w talent show jako oceniający lub udział w innym programie telewizyjnym.

Niewątpliwie, decyzja Michała Szpaka będzie budzić zainteresowanie jego fanów i mediów. Zastanawiając się, w jakim programie artysta czułby się najlepiej, można jedynie spekulować. Jego barwna osobowość, silne wystąpienia sceniczne i charyzma mogą przyczynić się do sukcesu w różnych formatach programów telewizyjnych.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Ekscytujące wiadomości od Barona. Sandra Kubicka nie kryje szczęścia