Jednak niektórzy fani nie potrafią się cieszyć z jej osiągnięcia i wywołują przykre sytuacje.

Gwiazda show biznesu, Sandra Kubicka, nieustannie dąży do rozwoju i poszerzania swoich umiejętności. Tym razem postanowiła zdobyć patent sternika motorowodnego, ponieważ uwielbia sporty wodne.

Przed trudnym egzaminem spędziła wiele godzin na nauce i miała ogromne wsparcie od swojego partnera, Barona. Sandra podzieliła się z fanami fragmentami ich rozmowy tuż przed egzaminem, gdzie Baron wyrażał swoją wiarę w sukces Sandry i podziwiał jej determinację.

Po zdaniu egzaminu Sandra Kubicka entuzjastycznie ogłosiła swoje osiągnięcie, zdobywając patent sternika motorowodnego. Nie miała jednak długo radości, ponieważ niektórzy fani zaczęli komentować jej post w sposób nieprzyjemny. Jeden z komentarzy sugerował, że zdobyła egzamin tylko dzięki swojemu znanemu nazwisku. Ta sugestia bardzo oburzyła Sandrę, która wyłączyła możliwość komentowania swojego wpisu.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

AHOJ!! Zdałam!!! 🛥️📣⚓️🛟⛵️ Mam patent sternika motorowodnego!! Będąc już w cugu egzaminowym, zapisałam się już na kolejny kurs we wtorek na ciągnika wodnego, wiecie wake, banany i te sprawy 🤪 Mazury here I come!! Od razu posypały się gratulacje: Baron: Tak jeeest! Wiedziałem od początku, że to zaliczysz! Mega duma i radość! Gratulacje Pani Sternik! 🏆 Jacek Jeschke: Bravo Sandy ! 👏🔥🙌❤️ Gratulacje Rafał Szatan: Graty !! 💪🙏 to teraz możemy ustawiać się na dwie maszyny i śmigać !! 💪

Gwiazda wyraziła swoje rozczarowanie i złość wobec takich komentarzy, podkreślając, że nie korzysta z nazwiska w celu łatwiejszego zdobywania osiągnięć. Przeciwnie, często modli się, aby nie została rozpoznana w sytuacjach, takich jak egzaminy czy wizyty w instytucjach publicznych. Sandra Kubicka zaznaczyła, że nie jest typową "gwiazdą" i nie zachowuje się jak większość osób z show biznesu.

Mimo negatywnych komentarzy, Sandra otrzymała również wiele gratulacji od swoich prawdziwych fanów, którzy byli z niej dumni z powodu jej zdolności i determinacji. Wielu przyjaciół, w tym Baron, Jacek Jeschke i Rafał Szatan, wyraziło swoje gratulacje i wspólną radość z osiągnięcia gwiazdy.

[quote author=""]Powiem wam coś, co jest w cholerę przykre. Pani Martusia napisała, że nazwisko pewnie pomaga... A propos mojego egzaminu. [...] Nie wiem za kogo wy mnie macie, ale w większości przypadków modlę się, żeby nikt mnie nie znał i nie rozpoznał, właśnie jak robię egzaminy, jak jestem w szpitalu, banku, urzędach... Ja naprawdę nie gwiazdorzę, nie wykorzystuje tego nazwiska, a jak już to do rozgłosu, jak np. przy schroniskach.

Chcemy serdecznie pogratulować Sandrze Kubickiej jej nowego sukcesu i życzyć jej dalszych osiągnięć w rozwijaniu swoich umiejętności i pasji.

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski