Tenisistka, która osiąga sukces za sukcesem, pokazała, że ma nie tylko talent sportowy, ale także ciekawe zainteresowania.

Po zwycięstwie w Rolandzie Garrosie i trwającym na pierwszym miejscu w rankingu WTA przez 64 tygodnie, Iga zdecydowała się na zasłużony odpoczynek we Francji.

Na Instagramie podzieliła się zdjęciami z basenu, świętując swoje urodziny.

Po powrocie do kraju Iga odkryła kolejną niespodziankę. Z radością pokazała swoim fanom na Instagramie prezent, który czekał na nią w Polsce - kalimbę, niewielki instrument szarpany.

Kiedy wracasz do domu i masz (kolejne) spóźnione urodziny – napisała.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Czyżby tenisistka miała też ukryty talent muzyczny?

W wywiadzie dla programu Kropka nad i, Iga zdradziła, że na razie skupia się głównie na swojej sportowej karierze i chce poczekać z związkami i uczuciami. Praca jest dla niej obecnie najważniejsza.

Nie do końca. Na razie praca jest moją miłością. Z tym będę musiała jeszcze zaczekać.

Iga Świątek jest idolką nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jej ciężka praca i determinacja przynoszą spektakularne rezultaty.

Czy kolejne sukcesy będą równie imponujące jak dotychczas? Jedno jest pewne - świat tenisa ma jeszcze wiele do oczekiwania po tej młodej i utalentowanej zawodniczce.

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Miłosne plotki w świecie skoków narciarskich. Czy Piotr Żyła i jego 25-letnia dziewczyna zerwali ze sobą

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski