Po rozstaniu z długoletnią partnerką, wmawiano mu romans z Edytą Górniak, a niedawno pojawiły się plotki na temat rzekomego związku z młodszą od niego o wiele lat Pamelą Stone.

Jednak sam Brzozowski postanowił przerwać milczenie i wyjaśnić sytuację.

Wcześniej Rafał Brzozowski był w związku z Anną Tarnowską, z którą planował ślub. Niestety, para się rozstała, a Brzozowski od tamtej pory nie był widziany w żadnym oficjalnym związku.

Ostatnie doniesienia sugerowały, że gwiazdor znalazł nową miłość w osobie 24-letniej Palomy Stone. Media spekulowały na temat ich idealnego związku. Jednak Brzozowski postanowił ujawnić prawdę.

W wywiadzie udzielonym ShowNews Rafał Brzozowski przyznał, że Paloma jest córką jego przyjaciół i ich relacja jest jedynie przyjacielska.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Podkreślił, że poznali się dawno temu, gdy śpiewała dla Siemachy i współpracowali przy nagraniu płyty dla Universala. Zapewnił, że nie było między nimi romansu i wszystkie plotki na ten temat są nieprawdziwe.

Na pytanie o to, czy w jego życiu pojawiła się jakaś wyjątkowa kobieta, Brzozowski nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, sugerując, że to prywatna sprawa, którą chce zachować dla siebie.

Warto przypomnieć, że w przeszłości Rafał Brzozowski był często łączony z Edytą Górniak. Wokalista odwiedził ją w Zakopanem, co wzbudziło zainteresowanie mediów. Jednak oboje twierdzili, że są jedynie przyjaciółmi, a spekulacje na temat romansu były nieuzasadnione.

Rafał Brzozowski postanowił zakończyć wszelkie plotki dotyczące jego życia uczuciowego i jednoznacznie wyjaśnił, że żadnego romansu z Pamelą Stone czy Edytą Górniak nie było.

Teraz gwiazdor skupia się na swojej karierze muzycznej i nadchodzących projektach, pozostawiając swoje życie prywatne poza zasięgiem mediów.

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski

Pisaliśmy również o: Świat muzyki w żałobie. Odszedł Krzysztof Olesiński, członek kultowego zespołu Maanam

Może zainteresuje Cię to: Iga Świątek świętuje 22. urodziny. Tajemniczy prezent, którym została obdarowana, wywołał poruszenie wśród fanów

Przypominamy o: Ekscytujące wiadomości od Barona. Sandra Kubicka nie kryje szczęścia