Po wielu trudnych doświadczeniach miłosnych, artystka potwierdza, że wreszcie jest szczęśliwie zakochana. Wyznała, że oczekiwała na miłość przez dekadę, a teraz wreszcie znalazła swoją drugą połowę.

W wywiadzie dla podcastu "Tak mamy", Kasia Kowalska poruszyła temat swojego wcześniejszego związku z ojcem swojego dziecka, Kostką Yoridisem.

Opowiedziała o trudnościach, jakie przeżyła podczas ciąży i po porodzie, ujawniając, że została porzucona przez partnera, który nie utrzymywał kontaktu z ich dzieckiem. To trudne doświadczenie sprawiło, że piosenkarka była zrażona do miłości i skoncentrowała się na wychowywaniu swojej córki.

Następnie Kasia Kowalska nawiązała romans z Marcinem Ułanowskim, związek, który również nie przetrwał próby czasu. Piosenkarka skarżyła się na brak zaangażowania partnera w opiekę nad ich dzieckiem. Po rozstaniu postanowiła skupić się na swojej karierze i wychowaniu dzieci, nie zdradzając publicznie swojego życia miłosnego.

Jednak niedawno Kasia Kowalska pojawiła się w programie "W bliskim planie", gdzie podzieliła się swoimi planami zawodowymi i nieoczekiwanie ujawniła, że jest w związku. Artystka wyznała, że czekała na miłość przez dekadę i teraz jest bardzo szczęśliwa. Choć nie ujawniła zbyt wielu szczegółów na temat swojego partnera, podkreśliła, że jest przystojny i że bardzo żałuje, że jej zmarły ojciec nie zdążył go poznać.

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Kasia Kowalska zdecydowała się zachować szczegóły swojego nowego związku dla siebie, uznając, że warto to chronić. Dla niej najważniejsze jest obecne szczęście i harmonia w jej życiu. Po latach trudności w miłości, piosenkarka wreszcie odnalazła miłość, na którą tak długo czekała.

Jestem bardzo szczęśliwa. Ale nic więcej nie będę mówić, bo po co w tym wszystkim dłubać. To lepiej zachować dla siebie. Jest przystojny dla mnie, ale na tym etapie, czy to jest najważniejsze? Ja powiem tak. I to będzie największy komplement. Bardzo żałuję, że mój tata nie zdążył go poznać. Myślę, że bardzo by się polubili - wyznała szczęśliwa Kasia Kowalska.

Pisaliśmy również o: Marian Lichtman odkrywa prawdę o Ewie Krawczyk. Zaskakujące doniesienia

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca