Teraz jednak para znów pokazała się razem w miejscu publicznym, co wzbudziło zainteresowanie i spekulacje na temat ich relacji.

Rzekomy związek Kuby Wojewódzkiego z finalistką 7. edycji "Top Model" przez długi czas był tylko w sferze domysłów.

Gwiazdor TVN słynie z podsycających plotki na temat swoich romansów, dlatego wiele osób zastanawiało się, czy to kolejne jego ekscentryczne zagranie czy też faktycznie istnieje coś więcej między nim a Anną Markowską.

Pod koniec ubiegłego roku to sama modelka potwierdziła oficjalnie ich związek. W rozmowie z JastrząPost Anna wyznała, że są razem i kochają się. Dodała również, że nie zamierza narzucać niczego w tym związku, co sugeruje, że dają sobie swobodę i przestrzeń.

W przeciwieństwie do Markowskiej, Kuba Wojewódzki do tej pory był oszczędny w słowach na temat swojego związku z modelką i nie komentował publicznie ich relacji. To spowodowało, że pojawiły się spekulacje na temat ich ewentualnego rozstania. Jednak ostatnie wydarzenie udowodniło, że para nadal jest razem i cieszy się sobą.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Wojewódzki i Markowska postanowili wspólnie udać się na koncert zespołu Red Hot Chilli Peppers, co nie umknęło uwadze obserwatorów. Kuba zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione podczas wydarzenia, gdzie obok niego widoczna była uśmiechnięta Anna. W swoim charakterystycznym stylu Wojewódzki napisał ironiczny komentarz: "Lubię imprezy, na których to nie ja jestem główną atrakcją...".

W komentarzach pod postem fani zwrócili uwagę na podobieństwo Anny Markowskiej do znanej aktorki Weroniki Rosati. To porównanie wywołało dyskusję na temat urody modelki i jej atrakcyjności. Inni skupili się na koncercie Red Hot Chilli Peppers i podzielili się swoimi wrażeniami.

Pisaliśmy również o: Marian Lichtman odkrywa prawdę o Ewie Krawczyk. Zaskakujące doniesienia

Może zainteresuje Cię to: Wielkie szczęście Kasi Kowalskiej. Po dekadzie czekań znalazła miłość. "Czekałam dekadę"

Przypominamy o: Sensacyjne odkrycie. Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mają wspólne dziecko