Para, której różnica wieku wynosi aż 38 lat, postanowiła uciec od medialnego zgiełku i osiedlić się w ciepłych rejonach Hiszpanii.

Tam powitali na świecie swoją córkę, co było dla nich kolejnym przełomowym momentem.

Jednak niedawno ich życie ponownie uległo zmianie, kiedy pojawienie się ich córki Heleny skomplikowało plany Kondrata na przyszłość.

Aktor ujawnił, że muszą opuścić Hiszpanię i wrócić do Polski, ponieważ córka rozpoczyna naukę, a dojazdy do szkoły w "zapomnianej przez świat" wiosce pod Alicante byłyby uciążliwe.

Marek podzielił się swoimi przemyśleniami w wywiadzie dla magazynu "Polityka", mówiąc: 

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

"Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają. Bywamy więc w naszym domu dwa razy w roku, na tyle rzadko, że chyba trzeba będzie go sprzedać. (...) W Hiszpanii mieszkamy w fantastycznym, pięknym miejscu pod górami, ale na kompletnym zadupiu. Żeby Helenę wozić do przedszkola, potrzebowałem godziny w jedną stronę. A nie planowałem spędzić życia w samochodzie" - wyznał w "Polityce" Marek. 

Według informacji przekazanych przez "Życie na Gorąco", małżonkowie już na stałe powrócili do Polski, a Antonina postanowiła wykorzystać tę okazję do rozwinięcia swojej marki modowej. Ich córka, która przez półtora roku studiowała w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru, chce teraz realizować swoje ambicje zgodnie z wykształceniem.

Osoba z bliskiego otoczenia pary ujawniła, że Kondratowie wiążą duże nadzieje z biznesem Antoniny. "Marek wspiera żonę w realizacji jej zawodowego marzenia. Przez ostatnie lata obserwował, jak doskonale zarządza swoją winnicą. Jest przekonany, że i tym razem odniesie sukces" - czytamy w "Życiu na Gorąco". Powrót do Polski nie był więc tylko związany z edukacją córki. Po opuszczeniu wioski pod Alicante para cieszy się powrotem do kraju i magią polskiego Bałtyku.

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali przyłapani w Sopocie przez paparazzi. 

"W Sopocie cała trójka zaprezentowała się w luźnym wakacyjnym stylu. Po obiedzie udali się na leniwy spacer deptakiem wzdłuż plaży. Gdy znajomi zajmowali się Helenką, para przysiadła na ławce. Przytuleni oglądali coś w telefonie" - relacjonuje tygodnik.

Pisaliśmy również o: Skandaliczne wyznanie. Przyjaciel odkrywa sekrety Cichopek i Kurzajewskiego

Może zainteresuje Cię to: Tajemniczy testament Edyty Górniak. Kto zyska, a kto straci

Przypominamy o: Michał Szpak wzrusza fanów. Tajemniczy ojciec wreszcie ujawniony