Mimo podjęcia sporego ryzyka, Katarzyna Cichopek zdecydowała się całkowicie zmienić swoje życie dla ukochanego partnera. Okazuje się, że prezenter również jest gotów na zmiany dla swojej wybranki.

Popularna para, znana jako "Kurzopki", buduje obecnie wspólne życie i remontuje dawny dom dziennikarza, w którym mieszkał z byłą żoną. Po remoncie dom ma pomieścić nie tylko gwiazdorską parę, ale także matkę dziennikarza i dzieci aktorki "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek chętnie przeprojektuje wnętrza domu, bo na każdym kroku przypominają jej o byłym małżonku partnera. Wszędzie widać pozostałości świadczące o obecności Pauliny Smaszcz. Wygląda jednak na to, że nie tylko dom przypomina aktorce o nielubianej byłej żonie Macieja Kurzajewskiego. Jest ponoć jedna rzecz, która nie daje jej spać po nocach.

Mało kto wie, że popularny prezenter ma na przedramieniu tatuaż z napisem: "Paulina Franek Julian". Choć Katarzyna Cichopek znalazła już wspólny język z synami dziennikarza, nie przepada za imieniem jego "byłej". Warto zaznaczyć, że jest zmuszona widywać je na co dzień.

Okazuje się, że jeszcze w styczniu Maciej Kurzajewski odwiedził salon tatuażu, próbując pozbyć się tego kłopotu. Jednak mimo upływu ponad pół roku, imię "Paulina" wciąż widnieje na przedramieniu dziennikarza. Niedawno prowadzący "Pytanie na śniadanie" niechcący pokazał tatuaż podczas weekendowych odcinków programu, który współprowadzi z Katarzyną Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Według portalu ShowNews.pl, który skontaktował się w tej sprawie z przyjaciółką Macieja Kurzajewskiego, usunięcie tatuażu może stanowić pewien problem. Co więcej, oprócz imienia byłej żony ma on również tatuaż z kotwicą, który oboje zrobili sobie z okazji 15. rocznicy ślubu.

Według ShowNews.pl, który skontaktował się z przyjacielem Macieja Kurzajewskiego, proces usuwania tatuażu może stanowić pewne wyzwanie. 

Usuwanie tatuażu potrwa dwa lata, bo odbywa się etapami. Zabieg jest bolesny i długotrwały, ale Maciek wolał to, niż maskowanie tatuażu innym motywem - przekazał portalowi ShowNews.pl przyjaciel dziennikarza.

Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki oficjalnie potwierdza romans z Edytą Markowską. Razem na koncercie zdradzili swoje uczucia

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz żali się, że Kurzajewski ją "dobija". "A im ciągle mało, mało"

Przypominamy o: Tomasz Kammel w tarapatach. Co oznaczają ostatnie doniesienia związane z jego pracą