Teraz okazuje się, że kolejne zaskakujące decyzje zostały podjęte na Woronicza, a jedną z gwiazd, która może stracić pracę, jest Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel to popularny dziennikarz, który związany jest z TVP od wielu lat. Jest uważany za jedną z najważniejszych i najbardziej oddanych postaci w stacji. Trudno uwierzyć, że taki lojalny pracownik mógłby zostać zwolniony. Jednak wiele wskazuje na to, że Telewizja Polska już podjęła decyzję w tej sprawie.

Przez wiele sezonów Tomasz Kammel prowadził programy "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland", które cieszyły się dużą popularnością. Kilka miesięcy temu dziennikarz pochwalił się na mediach społecznościowych, że udało mu się przekonać szefostwo stacji do wprowadzenia do ramówki nowego teleturnieju, który od lat był hitem w naszych zachodnich sąsiadach. Programem, którym Kammel zaczął niedawno się zajmować, jest "Wiesz, czy nie wiesz", w którym gwiazdy odpowiadały na zaskakujące pytania.

Kammel wyrażał swoją radość z realizacji tego marzenia, pisząc na Facebooku: "Spełniło się moje wielkie marzenie. Od lat oglądałem ten program, bywając w domu w Monachium. Szkoda tylko, że mój ojciec nie może tego widzieć. Jemu też bardzo zależało, bym to zrobił." Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że format "Wiesz, czy nie wiesz" nie pojawi się w jesiennej ramówce TVP, co oznacza, że popularny prezenter może stracić prowadzenie teleturnieju.

Pomimo niewielkiej straty, wydaje się, że prezenter poradzi sobie bez większych problemów. Jednak przyszłość jest jeszcze niepewna, a fanów Kammela zasmuciły najnowsze doniesienia dotyczące jego pracy w TVP. Czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń i decyzje, które podejmie stacja w sprawie tego cenionego dziennikarza.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki oficjalnie potwierdza romans z Edytą Markowską. Razem na koncercie zdradzili swoje uczucia

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz żali się, że Kurzajewski ją "dobija". "A im ciągle mało, mało"

Przypominamy o: Gwiazda reality show "Królowe życia" pogrążona w żałobie po stracie bliskiej osoby