Nie mogła pozostawić tego bez komentarza i po raz kolejny zabrała głos. "Pamiętaj, że jego kolejna partnerka może wkrótce znaleźć się w takiej samej sytuacji jak Ty".

W środę informowaliśmy, że Paulina Smaszcz otrzymała kolejne wezwanie do sądu, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie. Tym razem współpracownik marki biżuteryjnej YA Katarzyny Cichopek domaga się od niej pieniędzy, żądając zadośćuczynienia w wysokości 20 tysięcy złotych za celowe ujawnienie jego danych osobowych. Matka dzieci Macieja Kurzajewskiego nie milczała.

Proszę państwa, jak to wizerunek medialny wypromowany przez agencję za duże pieniądze może być naprawdę nieprawdziwy. To są ci ludzie, którzy życzą wszystkim dobra. Teraz pan, który produkuje biżuterię dla pani Kasi, mnie wzywa i chce ode mnie pieniędzy. Naprawdę wam nie jest mało? 4. miejsce na liście Forbesa - pomstowała.

Postanowiliśmy skontaktować się z prawnikiem reprezentującym wspomnianą osobę, który wyjaśnił, że Smaszcz nie otrzymała pozwu, a przedsądowe wezwanie do zapłaty. Adwokat potwierdza, że jego klient domaga się od "petardowej kobiety" 20 tysięcy złotych, które zostaną skierowane do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oczywiście w przypadku braku stosownej reakcji ze strony pani Smaszcz na przedmiotowe wezwanie do polubownego zakończenia sprawy, mój mocodawca będzie zmuszony dochodzić ochrony przysługujących mu praw na drodze postępowania sądowego. (...) Nadmieniam, że zgodnie z wezwaniem, zapłata ma nastąpić nie na rzecz mojego klienta, lecz na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - napisano w przesłanym oświadczeniu.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Podkreślono również, że jeśli Paulina spełni ten warunek, uniknie batalii sądowej.

Jeśli pani Smaszcz dokona zapłaty na jej rachunek i prześle potwierdzenie wpłaty, mój klient uzna sprawę za zakończoną - przekazał Grzegorz Ginalski z Kancelaria Ginalski i Partnerzy.

Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki oficjalnie potwierdza romans z Edytą Markowską. Razem na koncercie zdradzili swoje uczucia

Może zainteresuje Cię to: Wielkie szczęście Kasi Kowalskiej. Po dekadzie czekań znalazła miłość. "Czekałam dekadę"

Przypominamy o: Sensacyjne odkrycie. Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mają wspólne dziecko