Jednak z okazji 15. urodzin swojego syna, postanowiła podzielić się szczególnym momentem ze swoimi fanami.

Na Instagramie zamieściła archiwalne zdjęcie, na którym artystka i jej syn Ignacy promieniują szczęściem. Reakcje internautów są pełne zachwytu.

Ignacy jest drugim dzieckiem Kasi Kowalskiej, obok jej córki Aleksandry, a jego ojcem jest perkusista Marcin Ułanowski.

Artystka jest zawsze dumna z osiągnięć swoich dzieci, jednak rzadko publikuje ich fotografie. Tym razem postanowiła uczcić 15. urodziny syna, pokazując, jak bardzo są szczęśliwi razem.

Mimo że zdjęcie było już wcześniej pokazywane fanom, nie traci na swoim uroku. Użytkownicy mediów społecznościowych zauważają niezwykłe podobieństwo Ignacego do swojej matki. Pod postem pojawiło się wiele serdecznych życzeń skierowanych do chłopca.

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

“Bardzo podobni do siebie”, “Ależ piękne zdjęcie, pani Kasiu”, “Wszystkiego najwspanialszego dla synka” - piszą fani.

Kasia Kowalska, po nieudanym związku z Kostkiem Joriadisem, znalazła miłość u boku Marcina Ułanowskiego. Para małżeńska powitała na świecie syna w 2008 roku, ale niestety ich drogi rozeszły się po trzech latach.

Obecnie artystka jest zakochana, co sama zdradziła w jednym z wywiadów. Mimo że nie ujawnia zbyt wielu szczegółów, podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa. Opowiedziała również, jak bardzo żałuje, że jej ojciec nie zdążył poznać jej nowego partnera, gdyż sądzi, że bardzo by się polubili.

Jestem bardzo szczęśliwa. Ale nic więcej nie będę mówić, bo po co w tym wszystkim dłubać. To lepiej zachować dla siebie. Jest przystojny dla mnie, ale na tym etapie, czy to jest najważniejsze? Ja powiem tak. I to będzie największy komplement. Bardzo żałuję, że mój tata nie zdążył go poznać. Myślę, że bardzo by się polubili - pochwaliła się Kasia Kowalska.

Kasia Kowalska udowadnia, że choć rzadko pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego, potrafi docenić szczególne chwile i dzielić się nimi ze swoimi wiernymi fanami.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Koniec ery w "M jak miłość"? Teresa Lipowska zdradza swoje plany

Przypominamy o: Rodowicz odkrywa tajemnicę Olbrychskiego i pędzi do jego żony ze zaskakującym pytaniem. "Сzy Daniel dalej nic nie pamięta"