Tancerz, który przez wiele lat był znany z udanego związku z Cichopek, nagle znalazł się w centrum medialnego zamieszania po doniesieniach o rozstaniu z Domonik ą. To, co działo się za kulisami, wywołało lawinę spekulacji i troski ze strony osób z jego otoczenia.

Chociaż wydawało się, że związek Hakiela z Dominiką był stabilny i pełen planów na przyszłość, niespodziewane doniesienia o ich rozstaniu zdruzgotały fanów tej pary. Marcin Hakiel, który wcześniej przeżywał rozstanie z Kasią Cichopek, zdawał się odzyskać równowagę u boku Dominiki.

Wspólne zdjęcia na Instagramie, spotkania rodzinne i wyjazdy na pewien czas wskazywały na harmonijny związek. Nawet spekulacje o przyszłym ślubie zaczęły krążyć w mediach.

Jednak z czasem na profilach społecznościowych tancerza zaczęło brakować zdjęć z Dominiką, a media zaczęły donosić o ich rozstaniu. Tego typu sytuacje często towarzyszą smutnym fotografiom na Instagramie, które nierzadko zostawiają fani zaniepokojeni.

"Widać, że coś go trapi. Dotychczas, kiedy wchodził do firmy to tryskał energią, a teraz jest wyraźnie przygaszony" - zdradziła pracownica jego szkoły tańca w rozmowie z "Na żywo".

Popularne wiadomości teraz

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Mimo że Marcin Hakiel zapewniał, że wszystko jest w porządku, to nie tylko fani zaczęli zastanawiać się, co tak naprawdę dzieje się w jego życiu.

"Marcin i Dominika nie są już razem. Rozstali się, ale z szacunkiem i w przyjaźni. Mogą na siebie liczyć, a ich dzieci mają ze sobą kontakt. Marcin nie jest zwolennikiem prania brudów, zawsze stawiał na rozstania z klasą. Tego nauczył go rodzinny dom, w którym stawiano na dobre wychowanie i wysoką kulturę osobistą" - powiedział jego przyjaciel tygodnikowi.

Pracownica jego szkoły tańca uchyliła rąbka tajemnicy, sugerując, że coś może go trapić.

Zauważyła, że wcześniej pełen energii tancerz pojawił się w ostatnich dniach w sposób przygaszony. To tylko dodaje paliwa do spekulacji, co tak naprawdę może stać za zmianą jego zachowania.

Bliski przyjaciel Marcina Hakiela wreszcie przerwał milczenie i potwierdził rozstanie z Dominiką. To, co jest jednak godne podkreślenia, to sposób, w jaki para to przeprowadziła. Mimo zakończenia związku, utrzymują szacunek i przyjaźń.

"Dzieci były, są i będą najważniejsze. Zawsze tak było. On jest tatą na sto procent. Nie uznaje półśrodków. Jak jest z dziećmi, to całym sobą - dodał jego przyjaciel.

Choć nie brakuje obecnie spekulacji o nowym związku Hakiela z Magdą Stępień, która zdementowała te plotki, to jedno pozostaje pewne: dla tancerza najważniejsze są jego dzieci. Jego przyjaciel podkreślił, że Marcin jest ojcem w stu procentach i zawsze stawia na ich dobro. Nie uznaje półśrodków - kiedy jest z dziećmi, angażuje się w pełni.

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to:Ivan Komarenko nadaje z Rosji. Emocje i wściekłość właśnie osiągnęły szczyt

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki bez ogródek mówi, dlaczego nie jest żonaty. "To już jest ten wiek"