Tancerz, który przez wiele lat był znany z udanego związku z Cichopek, nagle znalazł się w centrum medialnego zamieszania po doniesieniach o rozstaniu z Domonik ą. To, co działo się za kulisami, wywołało lawinę spekulacji i troski ze strony osób z jego otoczenia.

Chociaż wydawało się, że związek Hakiela z Dominiką był stabilny i pełen planów na przyszłość, niespodziewane doniesienia o ich rozstaniu zdruzgotały fanów tej pary. Marcin Hakiel, który wcześniej przeżywał rozstanie z Kasią Cichopek, zdawał się odzyskać równowagę u boku Dominiki.

Wspólne zdjęcia na Instagramie, spotkania rodzinne i wyjazdy na pewien czas wskazywały na harmonijny związek. Nawet spekulacje o przyszłym ślubie zaczęły krążyć w mediach.

Jednak z czasem na profilach społecznościowych tancerza zaczęło brakować zdjęć z Dominiką, a media zaczęły donosić o ich rozstaniu. Tego typu sytuacje często towarzyszą smutnym fotografiom na Instagramie, które nierzadko zostawiają fani zaniepokojeni.

"Widać, że coś go trapi. Dotychczas, kiedy wchodził do firmy to tryskał energią, a teraz jest wyraźnie przygaszony" - zdradziła pracownica jego szkoły tańca w rozmowie z "Na żywo".

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Mimo że Marcin Hakiel zapewniał, że wszystko jest w porządku, to nie tylko fani zaczęli zastanawiać się, co tak naprawdę dzieje się w jego życiu.

"Marcin i Dominika nie są już razem. Rozstali się, ale z szacunkiem i w przyjaźni. Mogą na siebie liczyć, a ich dzieci mają ze sobą kontakt. Marcin nie jest zwolennikiem prania brudów, zawsze stawiał na rozstania z klasą. Tego nauczył go rodzinny dom, w którym stawiano na dobre wychowanie i wysoką kulturę osobistą" - powiedział jego przyjaciel tygodnikowi.

Pracownica jego szkoły tańca uchyliła rąbka tajemnicy, sugerując, że coś może go trapić.

Zauważyła, że wcześniej pełen energii tancerz pojawił się w ostatnich dniach w sposób przygaszony. To tylko dodaje paliwa do spekulacji, co tak naprawdę może stać za zmianą jego zachowania.

Bliski przyjaciel Marcina Hakiela wreszcie przerwał milczenie i potwierdził rozstanie z Dominiką. To, co jest jednak godne podkreślenia, to sposób, w jaki para to przeprowadziła. Mimo zakończenia związku, utrzymują szacunek i przyjaźń.

"Dzieci były, są i będą najważniejsze. Zawsze tak było. On jest tatą na sto procent. Nie uznaje półśrodków. Jak jest z dziećmi, to całym sobą - dodał jego przyjaciel.

Choć nie brakuje obecnie spekulacji o nowym związku Hakiela z Magdą Stępień, która zdementowała te plotki, to jedno pozostaje pewne: dla tancerza najważniejsze są jego dzieci. Jego przyjaciel podkreślił, że Marcin jest ojcem w stu procentach i zawsze stawia na ich dobro. Nie uznaje półśrodków - kiedy jest z dziećmi, angażuje się w pełni.

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to:Ivan Komarenko nadaje z Rosji. Emocje i wściekłość właśnie osiągnęły szczyt

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki bez ogródek mówi, dlaczego nie jest żonaty. "To już jest ten wiek"