Jego życiowa historia pełna jest kontrowersji, ale jednym z niewątpliwych zagadnień pozostawało pytanie: dlaczego, mimo fascynacji pięknem kobiet, nie zdecydował się na małżeństwo i założenie rodziny?

Teraz, przed jubileuszem swoich 60. urodzin, Wojewódzki zdecydował się wyjawić kulisy tej decyzji w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Gwiazdor medialnego świata, znany z niebanalnych wypowiedzi i bezkompromisowego stylu, zdobył reputację miłośnika płci przeciwnej oraz piękna. Mimo to, na przestrzeni lat nigdy nie zdecydował się na ułożenie sobie życia w ramach małżeństwa ani na założenie rodziny. Co skłoniło go do takiego wyboru? Odpowiedź na to pytanie była przedmiotem spekulacji i plotek - aż do teraz.

Wojewódzki przyznał się do wyjątkowego wyboru życiowego, którym jest bycie "permanentnym singlem z wyboru". Dziennikarz nie ukrywa, że to właśnie takie życie, pełne swobody i niezależności, przynosi mu największą satysfakcję. Jego słowa oddają głęboki sens wyboru, który umożliwia mu podróżowanie i spontaniczne działania bez związania się ze stałymi zobowiązaniami rodzinno-małżeńskimi.

W wywiadzie Wojewódzki wyjawił:

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody - życiowej, obyczajowej. Ja dzisiaj jestem tu, a za dwa dni mogę być na drugim końcu świata. I to upaja, do tego człowiek się przyzwyczaja. Ja nie jestem długodystansowcem, ale to też ma swoje plusy. Pewnie ma też minusy, ale te minusy nie przykrywają nam plusów - wyznał.

Mimo publicznego wizerunku miłośnika młodych kobiet, Wojewódzki stanowczo zaprzeczył temu stereotypowi, odkrywając bardziej wyważone i głębokie preferencje. Teraz poszukuje kobiet, które posiadają "długie nogi i jędrne umysły". Wyraźnie wskazał, że dla niego już minęły czasy fascynacji jedynie zewnętrznym pięknem.

Czasy długonogich kobiet z jędrnymi ciałami mam już za sobą. Dzisiaj szukam kobiet z długimi nogami i jędrnymi umysłami. Ja już się wyszalałem. Mnie już interesuje dojrzałe życie, dojrzałe partnerstwo i właściwie każda moja partnerka i każdy mój seks może być ostatni w moim życiu, bo to już jest ten wiek - oznajmił Wojewódzki.

Wydaje się, że Wojewódzki jest gotów na nowy etap w życiu, bardziej skoncentrowany na wartościach duchowych i głębszych aspektach związanych z partnerstwem. Jego otwarta i szczera rozmowa z pewnością pozwoliła zrozumieć jego perspektywę oraz powody podjętego wyboru.

Pisaliśmy również o: Niespodziewane wieści z planu "Pytania na śniadanie". Gwiazda programu spodziewa się dziecka

Może zainteresuje Cię to: Joanna Opozda w nowym związku? Nagranie z tajemniczym przystojniakiem zaskakuje fanów

Przypominamy o: Nowe wiadomości od Moniki i Roberta Janowskich kluczowa decyzja w sprawie ich związku