W najnowszym poście na swoim koncie na Instagramie, Mołek podzieliła się z fanami, że jej "odpoczynek" się przedłużył, a przyczyną tego była operacja, którą przeszła.

Magda Mołek od momentu zakończenia swojej pracy w telewizji skoncentrowała się na działaniach w mediach społecznościowych.

Ostatni odcinek na jej kanale pojawił się w połowie lipca, po czym dziennikarka ogłosiła swoją planowaną przerwę na urlop. Jednak 21 lipca, na swoim koncie na Instagramie, Magda Mołek podzieliła się nowymi wieściami, które zaskoczyły jej fanów.

Opublikowany post informował, że jej "odpoczynek" będzie trwał dłużej niż pierwotnie zaplanowane. Choć nie podała dokładnej daty powrotu, zapewniła swoich fanów, że poinformuje ich, kiedy wróci do aktywności.

W swoim poście dziennikarka napisała:

Popularne wiadomości teraz

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Czas odpocząć. Po ponad trzech latach nieprzerwanej pracy, co wtorkowych premier na moim kanale na YouTubie, W MOIM STYLU jest teraz zadbać o siebie samą i zrobić sobie wakacyjną przerwę. Rozmowa z Marią Peszek była ostatnią premierową, więc przez najbliższe tygodnie nie będzie nowych odcinków. Ale zostawiam Wam 211 rozmów, z których jestem dumna, bo każde z tych spotkań jest inne, szczere, poruszające Coś w nas. Czasem myślę, że mimo mnogości tematów i tak wszystkie te rozmowy są o jednym, o Miłości. Ale może się mylę?…Zaglądajcie do mnie na kanał, by coś lub kogoś sobie przypomnieć. Będę Wam podrzucać propozycje I oczywiście dam znać, kiedy wracam - czytamy na Instagramie Magdy.

Magda Mołek podkreśliła, że na czas jej nieobecności na kanale będą dostępne wcześniejsze wywiady, którymi jest dumna, ponieważ każde z tych spotkań jest inne i szczere.

Jednak największym zaskoczeniem było ogłoszenie, że stan zdrowia Magdy Mołek spowodował przedłużenie jej urlopu. Dziennikarka ujawniła, że trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Choć nie podała dokładnych szczegółów, zapewniła swoich fanów, że jej stan zdrowia poprawia się i wszystko idzie w dobrą stronę.

Otóż, trochę przedłuża się mój „odpoczynek”, bo życie napisało swój scenariusz. Miałam leżeć i pachnieć (he he), ale konieczna była operacja. Wszystko jest już dobrze - czytamy w jej najnowszym poście.

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to:Ivan Komarenko nadaje z Rosji. Emocje i wściekłość właśnie osiągnęły szczyt

Przypominamy o: Przyjaciel Marcina Hakiela wreszcie zabrał głos. Nowe informacje o tancerzu. "On jest tatą na sto procent"