Zamiast Kurzajewskiego, obok Cichopek pojawił się inny mężczyzna, co wywołało spore zamieszanie i liczne spekulacje.

Od pewnego czasu widzowie przyzwyczaili się do widoku duetu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy wspólnie prowadzili poranne show. Ich sympatyczna chemia i profesjonalizm zdobyły serca widzów, jednak ostatni odcinek przyniósł niespodziewaną zmianę. W piątkowym wydaniu programu Kurzajewskiego zastąpił Tomasz Wolny.

Już dzień wcześniej śniadaniówka TVP poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że Katarzyna Cichopek poprowadzi najnowszy odcinek z innym mężczyzną. Nie podano jednak konkretnych powodów takiej zmiany, co skłoniło widzów do spekulacji.

Choć obecnie nie jest jasne, dlaczego doszło do takiej zamiany, warto zwrócić uwagę na fakt, że Maciej Kurzajewski w ostatnim czasie pochłonięty jest pracą przy relacjonowaniu wydarzeń związanych z Tour de Pologne. Informacje na ten temat publikuje na swoich kanałach w mediach społecznościowych, co może wyjaśniać jego nieobecność u boku Cichopek.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Katarzyna Cichopek i Tomasz Wolny wspólnie prowadzą "Pytanie na śniadanie". Już w grudniu 2022 roku para ta pojawiła się razem przed kamerami, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów. Atmosfera odcinka oraz zaangażowanie i profesjonalizm prowadzących zyskały dużą aprobatę.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Nowa konfiguracja programu również spotkała się z entuzjazmem widzów, którzy wyrażali swoje pozytywne opinie w komentarzach pod postami dotyczącymi zmiany. "Panią Kasię i pana Tomka aż miło się ogląda. Uśmiechnięci, sympatyczni. Po prostu super"; "Przemiła para wspaniałych państwa. Miło się państwa ogląda" – to tylko niektóre z pochwał, jakie zebrał nowy duet prowadzących.

Tym samym, choć ta niespodziewana zmiana w "Pytaniu na śniadanie" wywołała pewne kontrowersje i spekulacje, okazała się również pozytywnie przyjęta przez widzów. Trudno przewidzieć, czy taki układ prowadzących stanie się nowym standardem czy też to jedynie chwilowa odmiana, ale jedno jest pewne – fanów programu czekają emocjonujące odcinki i niespodzianki.

 

Pisaliśmy również o: Magdalena Stępień odkrywa kulisy swojej reakcji na plotki o Marcinie Hakielu. "Przeraziło mnie to"

Może zainteresuje Cię to:Ivan Komarenko nadaje z Rosji. Emocje i wściekłość właśnie osiągnęły szczyt

Przypominamy o: Przyjaciel Marcina Hakiela wreszcie zabrał głos. Nowe informacje o tancerzu. "On jest tatą na sto procent"