Od czasu rozstania z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak, znany prezenter spotyka się już z trzecią partnerką. Tym razem jednak jego wybranka odbiega od poprzednich preferencji wiekowych, bowiem jest aż o czternaście lat młodsza.

Historia uczuć Filipa Chajzera toczy się wciąż i zyskuje coraz to nowe rozdziały. W czerwcu 2022 roku media obiegła informacja o zerwaniu relacji pomiędzy nim a Małgorzatą Walczak, z którą wspólnie wychowywał syna Aleksandra. Przyczyną tego rozstania miała być romans dziennikarza z pewną Anną, którą poznał na planie programu "Dzień dobry TVN".

Para została przyłapana na jednym z ich spotkań, co doprowadziło do nagłego zakończenia związku przez Małgorzatę, która jednocześnie rozpętała burzę w mediach społecznościowych. Niestety, romans między Chajzerem a Anną nie przetrwał długo.

Syn Zygmunta Chajzera szybko znalazł jednak pocieszenie w ramionach 26-letniej Julii. Wydaje się, że dla dostosowania się do nowej partnerki, Filip zdecydował się na lekką metamorfozę wizerunku, zmieniając m.in. kolor swoich włosów na platynowy blond.

Nowo zakochani nie marnowali czasu i szybko ogłosili zaręczyny. Nawet ich psy tej samej rasy doczekały się wspólnego profilu na Instagramie. Ostatecznie, opieka nad pupilem przypadła... Małgorzacie Walczak.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Niestety, ani ten związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w okolicach czerwca i lipca, po burzliwej kłótni podczas wspólnego pobytu na Mazurach.

Wydaje się jednak, że serce Filipa Chajzera szybko ponownie się zapaliło. Według doniesień mediów, dziennikarz znowu się zakochał. Ostatnio gwiazdor TVN-u został przyłapany z nową partnerką na lotnisku, gdy udawali się na wspólny urlop do Turcji.

To bardzo świeży związek, byli zaledwie na kilku randkach, dlatego Filip stara się z nim nie afiszować. Tym bardziej, że jego nowa partnerka jest młodsza od niego o 14 lat i nie ma nic wspólnego z show biznesem. Kiedy Filip zaproponował jej wspólne wakacje w Turcji, bardzo się starał utrzymać tę podróż w tajemnicy - ujawnił informator Shownews.

Nowa wybranka prezentera liczy zaledwie 24 lata. Współpracownicy Filipa Chajzera z programu "Dzień dobry TVN" wydają się być zaskoczeni coraz to młodszymi sympatiami swojego kolegi z pracy. Nowi zakochani nie szczędzą sobie czułości na lotnisku.

Chajzer wyglądał na podekscytowanego wizją wspólnych wakacji i nie szczędził partnerce uśmiechów. Przed odprawą postanowił szybko wypalić papierosa, obejmując czule dziewczynę. Przy stanowisku odprawy wpatrywał się w towarzyszkę rozmarzonym wzrokiem - czytamy.

Warto zauważyć, że życie prywatne Filipa Chajzera ciągle pozostaje w centrum zainteresowania mediów i publiczności. Ciekawe, czy to uczucie przetrwa próbę czasu, czy może kolejny rozdział tej historii już niedługo zostanie napisany.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Przyjaciel Marcina Hakiela wreszcie zabrał głos. Nowe informacje o tancerzu. "On jest tatą na sto procent"