Prezenter, który jeszcze niedawno cieszył się beztroskim wypoczynkiem na słonecznych tureckich kurortach, teraz musi zmierzyć się z kolejną nieprzyjemną sytuacją.

Opublikowane przez niego doniesienia zaskoczyły fanów i budzą emocje w związku z relacją Kurzajewski-Cichopek. Co dokładnie wydarzyło się tym razem?

Maciej Kurzajewski to znana postać w telewizji publicznej od wielu lat. Jego zawodowa aktywność zawsze przyciągała uwagę, ale ostatnio to jego życie prywatne jest w centrum uwagi. Związany z aktorką Katarzyną Cichopek, prezenter stara się budować swoje życie osobiste u boku ukochanej.

Para, choć początkowo skrywała swój romans, wkrótce postanowiła uczcić swój związek i podzielić się radością ze światem. Ich szczęście zdawało się być niezaprzeczalne, jednakże kłopoty nadeszły szybciej, niż się spodziewali.

Wcześniej to Katarzyna Cichopek była celem nieuczciwych działań, kiedy to jej wizerunek został wykorzystany w reklamie produktów odchudzających bez jej zgody. Chwilę później wydawało się, że para może odsunąć te nieprzyjemności i skupić się na sobie, jednak los miał inny plan.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Po powrocie z wymarzonych wakacji w Turcji Maciej Kurzajewski stał się ofiarą fałszywej informacji, którą natychmiast podzielił się ze swoimi fanami, mając nadzieję na ostrzeżenie ich przed takimi praktykami. Cała sytuacja jest szczególnie niepokojąca, ponieważ dotyczy rozpowszechniania fałszywych informacji.

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia sugerujące, że prezenter został zatrzymany przez policję. Jednakże okazało się, że to jedynie fałszywy artykuł, który miał na celu wprowadzenie w błąd.

Maciej Kurzajewski postanowił niezwłocznie zdementować te doniesienia, udostępniając zrzut ekranu ze sfabrykowanym artykułem i wyraźnym czerwonym napisem "Oszustwo!". To jednak nie koniec - pod zdjęciem umieścił również słowa "fake news" oraz "scam alert". Działania te mają na celu ostrzeżenie innych przed podobnymi próbami manipulacji informacją. Mam nadzieję, że przekaz Macieja dotrze do jak najszerszego grona odbiorców.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"