Jednak w tym przypadku dwa lata to okres, który przyniósł wiele zmian, a ich relacje przypominają emocjonalne rollercoastery.

Niedawno aktor wziął udział w premierze obok swojej nowej partnerki, co wywołało lawinę pytań dotyczących jego stosunków z synem, Vincentem, oraz byłą partnerką, Joanną Opozdą. Wygląda na to, że dwójka byłych partnerów ma nieco odmienne stanowiska na ten temat...

Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski oficjalnie wzięli ślub dokładnie dwa lata temu, to ostatni okres ich życia był pełen niespodzianek i wahnięć nastrojów.

Wciąż nie doszło do formalnego zakończenia ich małżeństwa rozwodem, jednak praktycznie nie pozostaje już między nimi wiele - oprócz ich wspólnego syna, Vincenta.

Relacje Antoniego Królikowskiego z synem stały się tematem zainteresowania nie tylko fanów, ale także mediów, szczególnie od momentu, kiedy Joanna Opozda zaczęła alarmować, że jej były partner nie przejmuje się tym, co dzieje się w życiu ich dziecka.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Tu nie chodzi o to, czego ja chcę, tylko chodzi o to, aby pewne sprawy ustalić, rozwiązać, pokończyć, aby móc żyć i funkcjonować. Dużo jest jeszcze do zrobienia, ale idzie ku dobremu - opowiedział Antoni Królikowski zapytany o ułożenie relacji z byłą partnerką.

Jednakże wypowiedź Antoniego Królikowskiego wzbudziła reakcję ze strony Joanny Opozdy.

Aktorka, będąca matką ich syna Vincenta, wyznała, że nie jest w stanie zrozumieć, o co dokładnie chodziło Antoniemu Królikowskiemu, mówiąc o tym, że ich relacje zmierzają "ku dobremu". Joanna Opozda ujawniła również, że ojciec Vincenta zdaje się unikać kontaktu z synem. To z pewnością zaskakujące słowa!

Nie wiem co u niego idzie „ku dobremu”, na pewno jednak nie chodziło tutaj o nasze relacje, ani o jego relacje z dzieckiem, bo tych relacji zwyczajnie NIE MA. Od początku grudnia zeszłego roku, Antek nawet raz nie napisał, nie zadzwonił, nie zaproponował spotkania z synem, nie wyszedł z żadną inicjatywą, tylko ja proponowałam spotkania które ostatecznie nie doszły do skutku, bo zawsze coś mu nie pasowało - wyjawiła Joanna Opozda dla "Super Expressu".

Wydaje się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają zdecydowanie różne perspektywy na swoje dawne relacje oraz kontakty aktora z ich wspólnym synem. Co więcej, nie jest tajemnicą, że Antoni Królikowski w pewnym okresie unikał płacenia alimentów na rzecz Vincenta. Ostatnio aktor ogłosił nawet, że jest w trakcie sprzedaży swojego domu, by zdobyć środki na spłatę zaległych zobowiązań.

Jestem w trakcie sprzedaży mojego domu, dzięki której ureguluję zaległe alimenty i część przyszłych należności z góry - łącznie kwotę ok. 100 tys. zł od razu na rachunek Asi. Dodatkowo wpłacę na depozyt sądowy odpowiednie zabezpieczenie przyszłych płatności za 6 miesięcy - mówił w czerwcu Antoni Królikowski dla "Super Expressu".

Czy relacje między Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą faktycznie, tak jak twierdzi aktor, mają szansę na poprawę? Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tej dwójki, a fani tej pary z pewnością pozostaną w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"