Jednak w tym przypadku dwa lata to okres, który przyniósł wiele zmian, a ich relacje przypominają emocjonalne rollercoastery.

Niedawno aktor wziął udział w premierze obok swojej nowej partnerki, co wywołało lawinę pytań dotyczących jego stosunków z synem, Vincentem, oraz byłą partnerką, Joanną Opozdą. Wygląda na to, że dwójka byłych partnerów ma nieco odmienne stanowiska na ten temat...

Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski oficjalnie wzięli ślub dokładnie dwa lata temu, to ostatni okres ich życia był pełen niespodzianek i wahnięć nastrojów.

Wciąż nie doszło do formalnego zakończenia ich małżeństwa rozwodem, jednak praktycznie nie pozostaje już między nimi wiele - oprócz ich wspólnego syna, Vincenta.

Relacje Antoniego Królikowskiego z synem stały się tematem zainteresowania nie tylko fanów, ale także mediów, szczególnie od momentu, kiedy Joanna Opozda zaczęła alarmować, że jej były partner nie przejmuje się tym, co dzieje się w życiu ich dziecka.

Popularne wiadomości teraz

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Tu nie chodzi o to, czego ja chcę, tylko chodzi o to, aby pewne sprawy ustalić, rozwiązać, pokończyć, aby móc żyć i funkcjonować. Dużo jest jeszcze do zrobienia, ale idzie ku dobremu - opowiedział Antoni Królikowski zapytany o ułożenie relacji z byłą partnerką.

Jednakże wypowiedź Antoniego Królikowskiego wzbudziła reakcję ze strony Joanny Opozdy.

Aktorka, będąca matką ich syna Vincenta, wyznała, że nie jest w stanie zrozumieć, o co dokładnie chodziło Antoniemu Królikowskiemu, mówiąc o tym, że ich relacje zmierzają "ku dobremu". Joanna Opozda ujawniła również, że ojciec Vincenta zdaje się unikać kontaktu z synem. To z pewnością zaskakujące słowa!

Nie wiem co u niego idzie „ku dobremu”, na pewno jednak nie chodziło tutaj o nasze relacje, ani o jego relacje z dzieckiem, bo tych relacji zwyczajnie NIE MA. Od początku grudnia zeszłego roku, Antek nawet raz nie napisał, nie zadzwonił, nie zaproponował spotkania z synem, nie wyszedł z żadną inicjatywą, tylko ja proponowałam spotkania które ostatecznie nie doszły do skutku, bo zawsze coś mu nie pasowało - wyjawiła Joanna Opozda dla "Super Expressu".

Wydaje się, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają zdecydowanie różne perspektywy na swoje dawne relacje oraz kontakty aktora z ich wspólnym synem. Co więcej, nie jest tajemnicą, że Antoni Królikowski w pewnym okresie unikał płacenia alimentów na rzecz Vincenta. Ostatnio aktor ogłosił nawet, że jest w trakcie sprzedaży swojego domu, by zdobyć środki na spłatę zaległych zobowiązań.

Jestem w trakcie sprzedaży mojego domu, dzięki której ureguluję zaległe alimenty i część przyszłych należności z góry - łącznie kwotę ok. 100 tys. zł od razu na rachunek Asi. Dodatkowo wpłacę na depozyt sądowy odpowiednie zabezpieczenie przyszłych płatności za 6 miesięcy - mówił w czerwcu Antoni Królikowski dla "Super Expressu".

Czy relacje między Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą faktycznie, tak jak twierdzi aktor, mają szansę na poprawę? Czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tej dwójki, a fani tej pary z pewnością pozostaną w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"