Ostatnia konferencja prasowa związana z nowym sezonem "Top Model" rzuciła światło na jej emocje i myśli dotyczące tych trudnych momentów.

Joanna, często nazywana "Dżoaną", pojawiła się na konferencji ubrana w różowy, obcisły kombinezon, który podkreślał jej atuty i przyciągał uwagę wszystkich obecnych. Choć wydawała się pewna siebie, to nie od dziś wiemy, że jej życie prywatne nie jest usłane różami.

Niebawem minie dwa lata od momentu, gdy ogłoszono separację Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Para, która jeszcze niedawno była wzorem dla wielu, staje teraz przed wyzwaniami związanymi z rozstaniem, a także próbami utrzymania jak najlepszych relacji dla dobra córki.

Media żywo komentują każdy gest, każde zdjęcie, które sugeruje, że między byłymi małżonkami może dojść do ocieplenia stosunków. Ostatnie plotki przyniosły nadzieję, gdy para została widziana razem. Co więcej, Joanna Krupa opublikowała filmik z rodzinnych wakacji z córką i mężem, co skłoniło wielu do przypuszczeń, że może istnieć szansa na pojednanie. Jednakże, to, co stało się później, poruszyło opinię publiczną jeszcze bardziej.

Joanna Krupa postanowiła otwarcie poruszyć temat zdrady. W odpowiedzi na pytanie dziennikarza na konferencji prasowej o to, czy byłaby w stanie wybaczyć zdradę, Joanna odpowiedziała z niezwykłą szczerością. Przyznała, że osobiście przeżyła taką sytuację w przeszłości i zdaje sobie sprawę, jak bolesne to doświadczenie może być dla partnera.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Nie ukrywała, że zdradziła swojego byłego partnera, a potem musiała stawić czoła konsekwencjom swojego postępowania. Wyjawiła, że to była decyzja, którą później bardzo żałowała, gdyż zamiast podziękować za dotychczasową relację, posunęła się do zdrady.

Mówiąc o zdradzie, Joanna Krupa podkreśliła, że jest to sytuacja, która bardzo ją dotknęła. Przyznała, że zawsze była zdania, że zdrada jest bolesna, ale sama padła ofiarą tej pokusy. "Zawsze byłam na nie, bo wiem, że to boli. Ja kiedyś zdradziłam boyfrienda, jak miałam 22 lata, bo już nie chciałam z nim być.

Zawsze byłam na nie, bo wiem, że to boli. Ja kiedyś zdradziłam boyfrienda, jak miałam 22 lata, bo już nie chciałam z nim być. Zdradziłam go, zamiast mu podziękować. Wiem, jak to go strasznie zabolało. Po chwili dodała, że to czy sama wybaczyłaby zdradę zależałoby od okoliczności i uczuć do drugiej osoby. - Nie chciałabym być zdradzona, ale ciężko jest mi powiedzieć. Wolałabym nie być zdradzona, ale jakby przyszła sytuacja i jestem zakochana w kimś i ktoś zrobił ogromny mistake, może bym wybaczyła. Nie wiem... - powiedziała z zadumą.

Relacje Joanny Krupy z mężem pozostają jednym z najgłośniejszych tematów w świecie rozrywki. Jej otwarta i szczera wypowiedź na konferencji prasowej pozwoliła fanom lepiej zrozumieć jej uczucia i perspektywę.

Pisaliśmy również o: Żegnamy aktora, który wcielił się w postacie niezapomniane na ekranie. Syn wypowiedział słowa żalu

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz łamie milczenie. Nowa tożsamość wokalistki wzbudza spekulacje

Przypominamy o: Trzecia dziewczyna Filipa Chajzera. O 14 lat młodsza od dziennikarza. "To bardzo świeży związek"