To wydarzenie, które przyciągnęło tłumy miłośników muzyki disco polo oraz wszystkich, którzy chcieli poczuć klimat prawdziwego wesela w plenerze. Imprezę poprowadzili znani i lubiani prezenterzy - Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, a towarzystwo na scenie stanowiła para młoda – Olga Łasak i Michał Koterski.

Choć lista artystów występujących była imponująca, to to duet Sławomira i Kajry zaskarbił sobie serca publiczności najbardziej.

Pierwszy dzień festiwalu, który miał miejsce w malowniczym amfiteatrze w Mrągowie, dostarczył niezapomnianych wrażeń. Na scenie pojawili się artyści, których przeboje są znane i lubiane przez tłumy.

Boys, Classic, Zenon Martyniuk, Boney M., Helena Vondrackova oraz oczywiście Sławomir i Kajra - to tylko niektóre nazwiska, które rozgrzewały publiczność swoimi energetycznymi występami. Atmosfera była elektryzująca, a widzowie przenieśli się w wir tańca i zabawy przy dobrze znanych hitach.

Rozpoczęcie festiwalu stanowił występ Olgi Łasak, która zaśpiewała znany utwór “Hej wesele”. Wkrótce dołączył do niej Michał Koterski, prezentując cover przeboju “Rudy się żeni”.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Scena była pełna talentu, gdy na nią wkraczali kolejni artyści, takie jak Marcin Miller, Sławomir, Paweł Jasionowski i Robert Klatt. Publiczność bawiła się niezwykle, oddając się duchowi weselnej zabawy i włączając się w interakcje z artystami.

Jednym z absolutnych punktów kulminacyjnych była chwila, kiedy na scenie pojawił się Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą. Para wykonała przebój “Comment ça va”, który porwał wszystkich zgromadzonych. Choć Sławomir cieszy się ogromnym uznaniem fanów, to to Kajra stała się prawdziwą gwiazdą tego występu, zdobywając serca publiczności swoim niezwykłym wdziękiem i talentem.

Życzymy młodej parze miłości, która płynie z samej góry, tam gdzie polskie Tatry! Pozdrawiam wszystkie pary młode, które się z nami bawią i tych odważnych, którzy wezmą ślub wkrótce! - powiedziała serdecznie w pewnym momencie wokalistka.

Fani byli w zachwycie po występie Sławomira i Kajry, a w mediach społecznościowych zawrzało od entuzjastycznych komentarzy.

“Najlepszy z całej plejady gwiazd występ Kajry i Sławomira, jak zawsze piękni i zmysłowi Brawo!!!”; “Fajna para. Zdolni. A Sławomir ma super dykcję”; “Super pięknie zaśpiewali Kajra i Sławomir Brawo. Bardzo mi się podobało” – to tylko niektóre z pochlebnych opinii, które pojawiły się w sieci.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie był prawdziwym hucznie świętem muzyki i radości, które na pewno na długo pozostanie w pamięci zarówno artystów, jak i wszystkich uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

Pisaliśmy również o: Ostra odpowiedź Macieja Kurzajewskiego na słowa Pauliny Smaszcz. "Żyj swoim życiem"

Może zainteresuje Cię to: Prawda wypływa na światło dzienne. Kelnerka obnaża kulisy "Kuchennych rewolucji" i wypowiada się o Magdzie Gessler

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu