Tak właśnie było w przypadku ostatnich wydarzeń z udziałem Macieja Kurzajewskiego, byłego męża Pauliny Smaszcz, oraz Katarzyny Cichopek. W akcie obrony i manifestacji swojego szczęścia, para postanowiła odpowiedzieć na ataki, które padły w ich kierunku ze strony byłej partnerki Kurzajewskiego.

Były małżonek aktorki, Maciej Kurzajewski, znany przede wszystkim jako serialowy Waldemar Kiepski, oraz jego obecna partnerka Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i odpowiedzieć na ataki ze strony Pauliny Smaszcz.

Para jest aktualnie na wakacjach na malowniczej wyspie Leros, gdzie korzystają z każdej chwili odpoczynku i cieszą się swoim związkiem. Jednak kontrowersje nie omijają ich życia, a wydarzenia ostatnich dni to dowód na to, że między byłymi małżonkami nadal istnieją nierozwiązane konflikty.

Atak Pauliny Smaszcz na Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek był niewątpliwie nagły i dotkliwy. Była żona aktora postanowiła wyrazić swoje emocje publicznie, a celem jej wypowiedzi było zwrócenie uwagi na to, że jej były mąż spędza wakacje w miejscu, gdzie wcześniej bywał z nią i ich synami.

Nie ukrywała swojej frustracji i zazdrości wobec szczęścia, które obecnie wydają się cieszyć Kurzajewski i Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

W obliczu ataków i wyzwisk, para postanowiła odpowiedzieć, pokazując, że nie zamierzają dać się zastraszyć ani zaognić konfliktu. Katarzyna Cichopek jako pierwsza skomentowała sytuację poprzez zamieszczenie na swoim Instagramie zdjęcia w stroju kąpielowym, w otoczeniu przyrody.

To, co zwraca uwagę, to liczne hashtagi użyte przez aktorkę: #tuiteraz, #szczęście, #wolność, #brakograniczeń, #niezależność, #odwaga, #kobieta, #szczęśliwakobieta, #yaodważna, #yaniezależna, #niepytamozgodębomogę.

Następnie Maciej Kurzajewski dołączył do reakcji, umieszczając na swoim profilu zdjęcie, na którym siedzi uśmiechnięty na skale. Pod fotografią widnieje krótka, ale znacząca wiadomość: "Ciesz się ciszą", a także hashtag #ŻyjSwoimŻyciem w języku polskim i angielskim.

To nie pierwszy raz, kiedy życie prywatne aktorów staje się publicznym widowiskiem, a konflikty między byłymi partnerami nabierają rozgłosu. Mimo że Kurzajewski i Cichopek wydają się chcieć skupić na swoim szczęściu i odnalezieniu równowagi, nieuniknione są komentarze i ataki ze strony osób, które z różnych powodów żyją zainteresowane ich życiem.

Odpowiedź pary na ostatnie wydarzenia pokazuje, że choć są na nowym etapie swojego życia, nadal umieją stanowczo bronić swojej prywatności i szczęścia.

Pisaliśmy również o: Tadeusz Sznuk ujawnia swoją ukrytą pasję. Czym się zajmuje

Może zainteresuje Cię to: Inwestycja Marcina Hakiela. Ile wydał na detektywa, by odkryć rzekomy romans Kasi Cichopek

Przypominamy o: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski powracają na ekrany? Rozmowy związane z ich powrotem trwają