Ostatnio opuszczenie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego wywołało burzę w mediach. Teraz jednak, według doniesień, dla obu artystów może otworzyć się zupełnie nowa i interesująca perspektywa w Polsacie.

Edward Miszczak, który objął stanowisko prezesa Polsatu, postanowił wprowadzić swoje własne zmiany w programach telewizyjnych. Te zmiany nie ominęły popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym pożegnano Katarzynę Skrzynecką i Michała Wiśniewskiego.

W reakcji na te decyzje, Piotr Gąsowski również zdecydował się odejść. Następne zmiany dotknęły program "Nasz nowy dom", gdzie Katarzyna Dowbor została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Również "Taniec z Gwiazdami" ma ulec transformacji, z nowym studiem i zaplanowaną emisją w wiosennej ramówce.

Edward Miszczak w wywiadzie dla "Super Expressu" ujawnił, że choć zdecydował się na zwolnienia niektórych osób z programów, to nie oznacza to, że zamyka przed nimi drzwi całkowicie. Prezes Polsatu już teraz ma w planach, jak wykorzystać talent Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego w przyszłości.

To, że Kasia odeszła od nas, to, że Gąsu od nas odszedł, to nie są ostateczne decyzje. Rozmawiamy i z Kasią, rozmawiamy i z Gąsem. Rozmowy już trwają. Jego syn jest teraz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tu się wszystko ułożyło. To tylko media robią ze mnie krwiożerczego człowieka. A tak nie jest. Proszę zobaczyć, jestem delikatnym facetem - stwierdził prezes Polsatu.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Według "Super Expressu", dla Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego drzwi Polsatu nadal pozostają otwarte. Para ta mogłaby nawet poprowadzić nową śniadaniówkę w stacji, o czym od pewnego czasu mówi się w mediach.

Niewykluczone, że Kasia i Piotrek będą prowadzić śniadaniówkę Polsatu. Oboje są też świetnymi aktorami, z zacięciem komediowym. Polsat teraz kręci dużo nowych seriali. Prawdopodobnie i dla nich będą jakieś role - cytuje “Super Express” słowa osoby związanej z Polsatem.

Pisaliśmy również o: Tadeusz Sznuk ujawnia swoją ukrytą pasję. Czym się zajmuje

Może zainteresuje Cię to: Inwestycja Marcina Hakiela. Ile wydał na detektywa, by odkryć rzekomy romans Kasi Cichopek

Przypominamy o: Zaskakujące wyznanie córki Beaty Tyszkiewicz. O dzieciach i relacji z matką. "Było to dla mnie obciążeniem"